Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Electronic Arts Polska Press Release 18 lutego 2015, 14:47

Gra The Sims 4 dostępna w wersji Mac

Dodatkowa platforma gry dla fanów The Sims 4 — każdy posiadacz fizycznego lub cyfrowego egzemplarza The Sims 4 może teraz korzystać zarówno z wersji PC, jak i Mac.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Nastąpiła chwila, na którą długo czekali fani Simów na całym świecie: od dzisiaj gra The Sims 4 dostępna jest również dla użytkowników komputerów Mac. Wszyscy dotychczasowi posiadacze i nowi nabywcy gry The Sims 4 mogą teraz pobrać ze sklepu Origin wersję Mac.

Gra The Sims 4 dostępna w wersji Mac - ilustracja #1

Jest ona całkowicie darmowa niezależnie od tego, czy dany gracz zakupił fizyczny, czy cyfrowy egzemplarz gry na PC. Po instalacji wersji Mac będzie można przenieść do niej swoje postępy z wersji PC. Informacje pomocne w przeprowadzeniu tego procesu znajdują się na stronie www.thesims.com/pl_PL/mac. Oprócz postępów przeniesione zostaną również wszystkie dodatki i pakiety do The Sims 4 zainstalowane na PC.

Gra The Sims 4 w wersji Mac otrzymała klasyfikację PEGI 12 i zawiera wszystkie aktualizacje opublikowane od czasu premiery The Sims 4 w wersji PC we wrześniu zeszłego roku. Gra The Sims 4 dostępna jest na stronie Origin.com i w sklepach stacjonarnych.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

The Sims 4

The Sims 4