Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 sierpnia 2011, 08:25

autor: Kono

Gra Rock of Ages opóźniona na PC i PlayStation 3

Firma wydawnicza Atlus ogłosiła, że premiera gry Rock of Ages na PC i PlayStation 3 zostanie opóźniona o kilka tygodni. Wersja na konsolę Microsoftu pojawi się zgodnie z wcześniejszymi planami.

Mamy złą wiadomość dla posiadaczy pecetów i PlayStation 3, którzy czekają na premierę bardzo oryginalnej gry Rock of Ages. Wydawca tego tytułu – firma Atlus – poinformowała, że debiut wspomnianych wersji opóźni się.

Wersja na konsolę Microsoftu pojawi się planowo, czyli 31 sierpnia. Jeśli chodzi o edycje na pozostałe dwie platformy docelowe, to według zapowiedzi powinny ukazać się przed końcem lata (najpóźniej 22 września). Nie jest to jakaś duża obsuwa, lecz posiadacze PlayStation 3 i PC mogą czuć się zawiedzeni. Żeby nieco zminimalizować złe wiadomości, Atlus udostępnił nowy i bardzo zabawny trailer gry autorstwa studia ACE Team.

Przypominamy, że Rock of Ages to produkcja należąca do popularnego gatunku tower defense, która łączy elementy strategiczne ze zręcznościowymi. Gra została stworzona przez ACE Team – autorów Zeno Clash. Tytuł będzie dostępny tylko w kanałach dystrybucji elektronicznej.