Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release CDP.pl Press Release 10 listopada 2008, 16:53

Gothic 3: Zmierzch Bogów - polska nazwa dodatku

CD Projekt informuje, że nadchodzący dodatek do gry Gothic 3 ma już oficjalny polski podtytuł. Gra będzie wydana w naszym kraju jako Gothic 3: Zmierzch Bogów.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

CD Projekt informuje, że nadchodzący dodatek do gry Gothic 3 ma już oficjalny polski podtytuł. Gra będzie wydana w naszym kraju jako Gothic 3: Zmierzch Bogów.

Twórcy gry udostępnili również bardziej szczegółowe informacje dotyczące fabuły Gothic 3: Zmierzch Bogów. Poniżej, krótki opis historii:

"Minęły dwa lata od czasu gdy bezimienny bohater zniknął w portalu wraz z Xardasem i opuścił Myrtanę. Miał to być początek nowej ery. Ery tolerancji i pokoju. I rzeczywiście, zdawało się, że wreszcie z popiołów zaczęło odradzać się nowe imperium.

Jednak kruchy pokój między ludźmi i orkami, mozolnie budowany przez długi czas, znów jest poważnie zagrożony. Myrtana ponownie pogrąża się w chaosie. Gorn, Twój dawny przyjaciel, a obecnie władca Gothy, dąży do otwartego konfliktu. Orkowie nie pozostają dłużni.

Na pierwsze ataki Orkowie zareagowali z typową dla siebie agresją. Rozpoczęły się napady na karawany i pograniczne posterunki. Za broń chwycili podróżujący kupcy i broniący umocnień strażnicy. Wizja pokoju w Myrtanie została przesłonięta mrocznym widmem nadchodzącej wojny.

Jako Bezimienny znów musisz zaprowadzić pokój i pogodzić zwaśnione strony lecz tym razem zadanie to będzie wyjątkowo trudne. Twoja reputacja została nadszarpnięta, nie wszystkie przyjaźnie wytrzymały próbę czasu. Czy dawni kompani okażą się równie lojalni co kiedyś? Stałeś się legendą, lecz pamiętaj - każda legenda ma swój kres...

...to początek naszej opowieści, to początek Gothic 3: Zmierzch Bogów!"

Gra Gothic 3: Zmierzch Bogów będzie dostępna w polskiej wersji językowej w cenie 79,90 zł.