Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 maja 2012, 11:36

autor: Hed

Głosy Solid Snake’a i komandor Shepard dołączą do obsady gry République

Gra République otrzymała wsparcie Davida Haytera oraz Jennifer Hale. Czy głosy Solid Snake’a i komandor Shepard pomogą sfinansować ciekawie zapowiadającą się skradankę?

Głosy Solid Snake’a i komandor Shepard dołączą do obsady gry République - ilustracja #1

David Hayter, aktor dubbingowy znany ze swoich występów w serii Metal Gear Solid, użyczy głosu jednej z postaci w grze République, której twórcy próbują zebrać pieniądze na dokończenie produkcji za pośrednictwem Kickstartera. W tytule usłyszmy też Jennifer Hale, czyli komandor Shepard z serii Mass Effect. Do końca zbiórki na République został już tylko tydzień, a studio Camouflaj wciąż potrzebuje ponad połowę docelowej kwoty.

Aktor, który stworzył charakterystyczny głos Solid Snake w anglojęzycznych wersjach Metal Gear Solid, wcieli się w tajemniczego rewolucjonistę. Jennifer Hale wykreuje za to Mentorkę, złożoną postać powiązaną z jedną z bohaterek gry - Hope. Wywiady z Hayterem i Hale na temat ich udziału w République zostały opublikowane na kickstarterowej stronie projektu. Autorzy odświeżyli też pewne nagrody, jakie gracze otrzymają za swoje datki.

Głosy Solid Snake’a i komandor Shepard dołączą do obsady gry République - ilustracja #2

République to ciekawa skradanka, która początkowo miała trafić tylko na urządzenia mobilne. Ze względu na wiele uwag graczy, twórcy zdecydowali się przenieść ją także na komputery PC oraz Mac. O ile w ogóle uda się sfinansować projekt, bo na razie cieszy się on średnim zainteresowaniem. Być może wsparcie Haytera i Hale, prawdziwych legend dubbingu, zmieni sytuację i przyciągnie nową publiczność do dzieła studia Camouflaj.

  1. République na stronie Kickstarter