Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 stycznia 2014, 08:19

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Giermasz 2014 - wyprzedaż gier firmy CDP.pl odbędzie się w Biedronkach

Firma CDP.pl poinformowała, że tegoroczny Giermasz odbędzie się w całej Polsce, za pośrednictwem sieci sklepów Biedronka. Wyprzedaż obejmie 300 tytułów o łącznym nakładzie pół miliona egzemplarzy. Promocja rozpocznie się 10 lutego i potrwa do 23 dnia tego samego miesiąca, a w ofercie znajdą się takie tytuły jak Aliens: Colonial Marines, DiRT 3, StarCraft, Total War: Shogun 2 oraz Worms Revolution: Deluxe Edition. Sugerowana cena gier wynosić ma 9,99 zł.

CDP.pl poinformowało, że 10 lutego rozpocznie się kolejny Giermasz, czyli wyprzedaż produkcji dystrybuowanych przez tę firmę. Tym razem nie będzie ona jednak ograniczona tylko do kilku wybranych miast, jak miało to miejsce chociażby w zeszłym roku, gdyż do akcji włączyła się sieć sklepów Biedronka. W marketach na terenie całego kraju znajdziecie około 300 tytułów w ilości pół miliona egzemplarzy. Wśród gier objętych promocją dostępne będą m.in. Aliens: Colonial Marines, DiRT 3, StarCraft z dodatkiem Brood War, Total War: Shogun 2, Worms Revolution: Deluxe Edition i inne. Wyprzedaż potrwa do 23 lutego, a sugerowaną cenę produkcji ustalono na 9,99 zł. Więcej informacji ma zostać przekazanych już wkrótce.

Od 10 lutego w Biedronce codziennie znajdziecie gry w niskich cenach. - Giermasz 2014 - wyprzedaż gier firmy CDP.pl odbędzie się w Biedronkach - wiadomość - 2014-01-21
Od 10 lutego w Biedronce codziennie znajdziecie gry w niskich cenach.

Plany dotyczące zbliżającego się Giermaszu skomentował dyrektor zarządzający CDP.pl - Michał Gembicki, mówiąc:

„Cykliczne wyprzedaże gier z katalogu firmy CDP.pl, funkcjonujące pod wiele mówiącą nazwą Giermasz, pozostają od wielu już lat bardzo istotnym punktem w kalendarzach rodzimych Graczy. Zaproponowana przez nas formuła udostępniania produktów wysokiej jakości w bardzo niskich cenach spotkała się z tak dużą aprobatą ze strony konsumentów, że zdecydowaliśmy się wznieść ją na jeszcze wyższy poziom (…) Dzięki jego organizacji w sklepach sieci Biedronka, będącym jednym z ulubionych miejsc zakupów w Polsce, nasza oferta dotrze do jeszcze większej liczby Graczy, niezależnie od ich miejsca zamieszkania, wieku, czy też preferowanych gatunków. Tak znaczne rozszerzenie kanałów dystrybucji bez wątpienia sprawi, iż Giermasz stanie się marką jeszcze bardziej rozpoznawalną, a co najważniejsze – idealnie odpowiadającą na potrzeby konsumentów”.

Wychodzi więc na to, że wkrótce dostaniemy możliwość nadrobienia zaległości za niewielkie pieniądze. Pamiętajcie jednak, że oferta może się różnić w zależności od sklepu, więc nie zdziwcie się, jeżeli w Waszym dyskoncie nie znajdziecie poszukiwanej przez siebie gry. Czekamy na kolejne informacje.