Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 sierpnia 2014, 14:46

autor: Góral

gamescom 2014 - zobacz 10 najlepszych zwiastunów

Tegoroczna edycja targów gamescom już za nami, więc warto przypomnieć sobie najfajniejsze zwiastuny pokazane w niemieckiej Kolonii. W związku z tym wybraliśmy dla Was 10 nagrań, które naszym zdaniem zarządziły w zeszłym tygodniu.

Tegoroczny gamescom został zakończony. Wszystkie pokazy i prezentacje mamy już za sobą, więc postanowiliśmy wybrać dziesięć, naszym zdaniem najciekawszych, zwiastunów gier opublikowanych podczas targów w niemieckiej Kolonii. Kolejność trailerów jest przypadkowa, ponadto z pewnością zabrakło tu kilku ciekawych nagrań, więc serdecznie zachęcamy do typowania własnych faworytów w komentarzach.

World of Warcraft: Warlords of Draenor

Jak każdy inny zwiastun przygotowany przez zespół Blizzard Entertainment, tak i najnowszy trailer z rozszerzenia World of Warcraft: Warlords of Draenor zrobił na nas spore wrażenie. Koniecznie musicie go obejrzeć!

Assassin's Creed: Unity

Na gamescomie nie mogło zabraknąć nowego zwiastuna Assassin's Creed: Unity. Po raz kolejny możemy na nim obejrzeć zwinnego Arno i zbuntowanych mieszkańców Paryża, a wszystko to w rytm klimatycznej muzyki.

The Order: 1886

Firma Sony przyjechała do Niemiec m.in. z nagraniem promującym trzecioosobową strzelankę The Order: 1886 na konsolę PlayStation 4. Materiał wideo skupia się na pracy Nikoli Tesli i możemy na nim obejrzeć fragmenty rozgrywki z nowej produkcji studia Ready At Dawn.

Star Citizen

Studio Cloud Imperium Games w ostatnich dniach pokazało kilka zwiastunów space-sima Star Citizen, ale najlepszy jest ten zamieszczony powyżej, z którego po prostu wycieka niesamowity klimat produkcji. Ponadto nawiązuje on do kultowych scen z filmu 2001: Odyseja kosmiczna Stanleya Kubricka.

Obcy: Izolacja

Obcy: Izolacja to jedna z najlepiej zapowiadających się gier z uniwersum Obcego. Projekt studia Creative Assembly otrzymał równie dobry i klimatyczny zwiastun, znakomicie oddający założenia tytułu.

Might & Magic: Heroes VII

Firma Ubisoft zapowiedziała w zeszłym tygodniu Might & Magic: Heroes VII – kolejną odsłonę serii turowych strategii. Projekt na „dzień dobry” otrzymał znakomity trailer, nastrajający do nadchodzącej walki.

Hellblade

O Hellblade, nowej produkcji studia Ninja Theory, nie wiemy jeszcze zbyt wiele, ale pewnym jest, że twórcy Heavenly Sword i DMC: Devil may Cry mają talent do tworzenia intrygujących zwiastunów.

Wild

Wild to kolejna produkcja słynnego dewelopera, Michela Ancela. Tym razem szykuje on dla nas grę, w której będziemy przemierzać świat wielkości Europy, w skórze ludzi i zwierzą. Produkcja znajduje się we wczesnej fazie developingu, więc na premierę jeszcze sobie poczekamy, a w międzyczasie możemy obejrzeć powyższe nagranie.

Project CARS

W Kolonii nie zabrakło także pokazów gier dedykowanych fanom motoryzacji. Jedną z nich jest nadchodzące Project CARS od studia Slightly Mad, które tym razem otrzymało bardzo spokojne, ale efektowne nagranie.

DriveClub

Ostatnim wybranym przez nas zwiastunem jest ten opublikowany przez twórców DriveClub, promujący społecznościowe aspekty produkcji.

TWOIM ZDANIEM

Który z pokazanych zwiastunów podoba Ci się najbardziej?

World of Warcraft: Warlords of Draenor
34,6%
Assassin's Creed: Unity
27,6%
Star Citizen
8,5%
Project CARS
7,7%
Might & Magic: Heroes VII
7,2%
Wild
5,3%
The Order: 1886
4,4%
Hellblade
3,5%
DriveClub
1,2%
Zobacz inne ankiety