Poznaliśmy datę premiery darmowego dodatku rolnictwa precyzyjnego do gry Farming Simulator 22. Rozszerzenie ukaże się w kwietniu tego roku.
Studio GIANTS Software podało dokładną datę premiery Precision Farming, czyli darmowego dodatku poświęconego kwestii rolnictwa precyzyjnego do gry Farming Simulator 22. DLC ukaże się 19 kwietnia tego roku, równocześnie na pecetach oraz konsolach.
Warto przypomnieć, że podobne rozszerzenie kilka lat temu ukazało się do Farming Simulator 19. Okazało się ono sporym sukcesem – pobrano je ponad milion razy.
Przypomnijmy, że Farming Simulator 22 zadebiutował w listopadzie ubiegłego roku. Produkcja ukazała się równocześnie na PC (zarówno na Steamie, jak i w Epic Games Store) oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra oferuje lokalizację kinową, czyli z polskimi napisami.
Gra okazała się wielkim sukcesem. W ciągu tygodnia sprzedano ponad 1,5 mln egzemplarzy. Na Steamie tytuł przegonił pod względem wyników aktywności m.in. Battlefielda 2042.
GRYOnline
Gracze
Steam
OpenCritic
16

Autor: Adrian Werner
Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.