Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 kwietnia 2022, 19:45

Farming Simulator 22 otrzymał darmowy dodatek Precyzyjne rolnictwo

Dziś zadebiutował dodatek Precyzyjne rolnictwo do gry Farming Simulator 22. Wprowadza on mechaniki i maszyny związane z nowoczesnymi technologiami w uprawie roli. Ukazał się też patch 1.4 z nową zawartością.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś zadebiutował darmowy dodatek do Farming Simulatora 22 zatytułowany Precyzyjne rolnictwo. Rozszerzenie to może pobrać każdy zainteresowany za pośrednictwem oficjalnego ModHuba na wszystkich platformach sprzętowych.

DLC powstało we współpracy z firmą John Deere oraz EIT Food, czyli europejską Instytucją Innowacji i Technologii w przemyśle spożywczym. Dodatkowo zostało dofinansowane przez Unię Europejską. Celem dodatku jest poszerzenie wiedzy na temat nowoczesnego rolnictwa.

Co zawiera Farming Simulator 22: Precyzyjne rolnictwo?

Dodatek wprowadza szereg funkcji, które zmniejszają wpływ naszych gospodarstw na środowisko.

  1. Po instalacji DLC w grze znajdziemy nowe mechaniki, takie jak analiza próbek gleby czy dawkowanie nawozów. Dzięki temu będziecie w stanie zaoszczędzić między innymi na nasionach oraz paliwie.
  2. Wraz z niedostępnymi wcześniej możliwościami pojawia się również dedykowany im sprzęt – ISARIA Scout do pobierania próbek gleby, czujniki gleby ISARIA PRO Active, miernik azotu w uprawach PRO Compact oraz opryskiwacz John Deere R732i.

Patch 1.4 do Farming Simulatora 22

Warto mieć na uwadze, że wraz z premierą dodatku pojawiła się aktualizacja 1.4 (również dostępna już na każdej platformie sprzętowej). Jej zainstalowanie jest wymagane do poprawnego działania DLC. Patch ten przede wszystkim implementuje ciągnik Claas Xerion 5000-4000, wózek widłowy Jungheinrich ETV 216 i oraz pięć maszyn reprezentujących nową markę – czeskie Salek. Łatka naprawia również szereg błędów. Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Farming Simulator 22
  2. Farming Simulator 22 - poradnik do gry
  3. Recenzja gry Farming Simulator 22 - wciągająca orka na ugorze