Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 30 listopada 2021, 16:30

autor: Entelarmer

Farming Simulator 22 sprzedaje się doskonale; GIANTS Software chwali się wynikami

Farming Simulator 22 podbił nie tylko Steama. Studio GIANTS Software pochwaliło się znakomitą sprzedażą gry w tydzień po premierze.

Farming Simulator 22 raczej nie jest tytułem, który większość graczy wpisałaby na listę największych premier 2021 roku. Jednakże najnowsze zestawienie bestsellerów Steama nie pozostawia wątpliwości co do sukcesu dzieła zespołu GIANTS Software. Studio potwierdziło też, że w ciągu tygodnia po premierze sprzedało 1,5 miliona egzemplarzy tegorocznej odsłony serii Farming Simulator.

W parze z wysoką sprzedażą idą wysokie oceny na Steamie, mimo informacji o błędach obecnych w grze na premierę. Aż 85% z ponad 8 tysięcy użytkowników platformy wystawiło FS22 pozytywną opinię. O naszych wrażeniach z gry możecie przeczytać w recenzji autorstwa DM-a.

Przypomnijmy, że tytuł jest dostępny nie tylko na komputerach osobistych (poza Steamem także na platformie Epic Games Store), ale też konsolach PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 i Xbox Series X/S (o ewentualnej wersji na Switcha póki co cicho sza). Grą mogą również cieszyć się osoby korzystające z usługi Google Stadia.