Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 listopada 2021, 18:00

autor: Froozyy

Konkurs Farming Simulator 22 - zgarnij nagrody za stworzenie kręgów w zbożu!

Weź udział w konkursie na stworzenie najciekawszych kręgów w zbożu w grze Farming Simulator 22 i zgarnij nagrody, z którymi poczujesz się jak w prawdziwym traktorze!

Słyszeliście kiedyś o tajemniczych kręgach w zbożu? Najpopularniejszą teorią jest to, że tworzone są one przez obce cywilizacje, ale nic bardziej mylnego! Kto w końcu najlepiej zna swoje pole, jak nie rolnik, który się nim zajmuje i wie, gdzie kręgi będą wyglądały najpiękniej? Wcielcie się w taką rolę i pod osłoną nocy (lub w biały dzień) stwórzcie dzieło, o którym trąbić będą we wszystkich lokalnych wiadomościach!

Szczegółowe zasady konkursu

Wirtualni rolnicy, wzywamy Was do odpalenia swoich traktorów i ruszenia w pola! Zadanie, jakie dla Was przygotowaliśmy, jest następujące:

„Z pomocą gry Farming Simulator 22 stwórz najciekawsze kręgi w zbożu i prześlij nam screen swojej pracy”.

Przy zgłaszaniu swoich prac graficznych pamiętajcie, aby wykonać następujące kroki:

  • praca nie może naruszać praw osób trzecich, w tym praw autorskich; tyczy się to także praw autorskich do oficjalnych materiałów;
  • zgłoszenie tekstowe musi być zapisane w formacie .jpg lub .png jako załącznik do wiadomości e-mailowej i przesłane na adres [email protected] – e-mail należy zatytułować „Konkurs FS22”;
  • zgłoszenie konkursowe nie może być większe niż 5 MB;
  • w wiadomości e-mailowej należy umieścić formułę: „Udostępniam swój adres e-mailowy firmie GRY-OnLine S.A. ul. Gabrieli Zapolskiej 16A, 30-126 Kraków. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Organizatora mojego adresu e-mail w celu prawidłowego przeprowadzenia i organizacji Konkursu, w szczególności do przesyłania korespondencji związanej z Konkursem. Zostałem poinformowany, że mój adres e-mail jako Uczestnika będzie przetwarzany przez okres trwania Konkursu, aż do ogłoszenia wyników Konkursu i wyłonienia zwycięzcy.”.

Na Wasze prace czekamy do 15 grudnia włącznie.

Nagrody

Trzy najciekawsze prace nagrodzimy rolniczym zestawem, w którego skład wchodzą:

  • zestaw Logitech G Heavy Equipment Bundle;
  • merchowa koszulka w rozmiarze L;
  • proporczyk z logo FS22.

Wszelkie szczegóły, wraz z Regulaminem, znajdziecie na stronie konkursowej: https://fs22.gry-online.pl. Zapoznajcie się z nimi dokładnie!

Życzymy powodzenia i kreatywności na swoich polach!