Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 24 listopada 2021, 18:05

autor: Entelarmer

W Fortnite nastąpi Koniec - wkrótce finał 2. rozdziału

Gracze Fortnite szykują się do zakończenia 8. sezonu 2. rozdziału. Na tę okazję Epic Games przygotował finałowe wydarzenie „Koniec”.

Mieliśmy wiele mniejszych lub większych wydarzeń w 2. rozdziale Fortnite’a, ale nic nie trwa wiecznie. Epic Games zapowiedziało ostatnie atrakcje w ramach finałowego eventu, nazwanego – jakże pomysłowo – „Koniec”. Jego zwiastun (czy też raczej teaser) możecie obejrzeć poniżej.

Wydarzenie rozpocznie się 4 grudnia o godzinie 22:00 czasu polskiego. Jego kulminacją (oraz całego rozdziału) będzie starcie z Królową Sześcianów, które będzie dostępne już pół godziny przed startem eventu. Warto dodać, że w momencie jego rozpoczęcia gra zablokuje zmianę ustawień, a twórcy nie przewidują systemu powtórek. Innymi słowy, będzie to jeden jedyny raz, kiedy będzie można doświadczyć „Końca”.

Oczywiście oznacza to także zakończenie obecnego, 8. sezonu 2. rozdziału Fortnite’a. Jeśli więc wciąż macie zaległe zadania do wykonania i nagrody do odebrania, lepiej nie zapomnijcie o nich przed rozpoczęciem finału. Szczegóły dotyczące gwiazdek, sztabek i innych rodzajów wirtualnej waluty znajdziecie na oficjalnej stronie gry.

Jeśli nawet nie chcecie doświadczyć finału 2. rozdziału na żywo, w dniach 27-30 listopada odbędzie się weekend z superawansem, który pozwoli na nadrobienie zaległości z 8. sezonu. Ponadto od teraz za zalogowanie się do Fortnite’a gracze otrzymają 252 tysiące punktów doświadczenia.

Oczywiście to nie prawdziwy koniec Fortnite’a. Na wyspę powrócimy w ramach kolejnej przygody w 3. rozdziale. Firma Epic Games dała do zrozumienia, że wiele zmieni się po finale obecnego sezonu.

ZASTRZEŻENIE

Firma GRY-OnLine S.A. otrzymuje prowizję od wybranych sklepów, których oferty prezentowane są powyżej. Dołożyliśmy jednak wszelkich starań, żeby wybrać tylko ciekawe promocje – przede wszystkim chcemy publikować najlepsze oferty na sprzęt, gadżety i gry.