Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 lipca 2021, 12:04

autor: Qskan

Stranger Things, Ariana Grande, Naruto - takie crossovery tylko w Fortnite

Ostatnie dni przyniosły garść kolejnych przecieków o nowej zawartości w Fortnite. Wiele wskazuje na to, że w grze odbędzie się koncert Ariany Grande. W przyszłym sezonie pojawić się mają również postaci z anime Naruto czy elementy z serialu Stranger Things.

W SKRÓCIE:
  1. Informacje z procesu sądowego między Epic Games a Apple, a także źródła powołujące się na sprawdzonego leakera sugerują, że Fortnite doczeka się wielu crossoverów.
  2. W grze swoje koncerty mają mieć Ariana Grande oraz Lady Gaga.
  3. Do gry mają trafić elementy z takich marek, jak Naruto czy Stranger Things.

Wedle nowych informacji włodarze z Epic Games zaplanowali sporo atrakcji mających się pojawić w przyszłości w grze Fortnite. Popularne battle royale regularnie dokonuje crossoverów ze znanymi, popkulturowymi markami. Ujawnione w procesie sądowym między Epic Games a Apple dokumenty wskazują na to, że Ariana Grande będzie kolejną artystką, która da koncert na serwerach Fortnite’a. Gwiazda tym samym dołączyłaby do Travisa Scotta i DJ-a Marshmello, którzy również wystąpili przed publiką w grze. Ponadto następny w kolejce miałby być koncert Lady Gagi. Informacja ta potwierdzona została również przez znanego leakera, według którego piosenkarka to nie jedyne, co czeka graczy Fortnite, jeśli chodzi o ambitne crossovery.

Stranger Things, Ariana Grande, Naruto - takie crossovery tylko w Fortnite - ilustracja #1
Artystka niedługo ma wystąpić na scenie w Fortnite; Zdjęcie: SkyNews

Przecieki sugerują bowiem, że lista franczyz, które mają kooperować z grą Epic Games, jest długa. Mamy na niej takie pozycje, jak Stranger Things, dzięki czemu w grze ma pojawić się tzw. The Sideways, czyli alternatywny wymiar połączony ze światem rzeczywistym (wzorowany na Upside Down z serialu), z którego na pole walki będą przedostawać się potwory. Dalej na liście znajdziemy cieszące się niesłabnącą popularnością anime Naruto. Epic Games stara się o to, by elementy z anime stały się częścią battle passa 8. sezonu. Do gry ma trafić m.in. broń z japońskiej animacji – kunai. Należy także wspomnieć o postaciach z Justice League oraz Suicide Squad, które również mają zostać dodane. Niestety obecnie nie mamy żadnych informacji, których bohaterów studio przeniesie do gry.

O ile informacjom z oficjalnych dokumentów można wierzyć, tak na leakerskie przecieki trzeba uważać, bo mogą okazać się podkoloryzowane/przekłamane. Jednak administracja subreddita, na którym opublikowano te rewelacje, twierdzi, że informacje te są pewne, a autor przecieków już wiele razy udowodnił, że jest sprawdzonym źródłem.