Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 czerwca 2021, 13:00

autor: Entelarmer

EURO 2020 w Fortnite - piłkarski turniej oraz skiny

Gorączka EURO 2020 dopadła także twórców Fortnite. Wkrótce gracze będą mogli zdobyć przedmioty inspirowane dwoma gwiazdami futbolu oraz wziąć udział w specjalnym turnieju.

Nowy sezon w ramach drugiego rozdziału to nie jedyna nowość w Fortnite. Do produkcji Epic Games zmierza bowiem Euro 2020, a wraz z nim garść piłkarskich atrakcji. Jutro o godzinie 2:00 w nocy kolekcja Ikony Fortnite wzbogaci się o dwie skórki inspirowane gwiazdami futbolu: Harrym Kane’em oraz – jak go opisują twórcy gry – „byłym klubowym kolegą Roberta Lewandowskiego” Marco Reusem.

Oba skiny będzie można zakupić osobno lub w ramach zestawu. Nie podano jeszcze, ile będziemy musieli zapłacić za tę przyjemność, ale wiemy, że oprócz skórek otrzymamy specjalne emotki i plecaki. Poza tym Epic Games zorganizuje turniej Fortnite UEFA Euro 2020 Cup w dniach 16-17 czerwca, z pulą nagród w wysokości 50 tysięcy dolarów oraz upominkami dla uczestników, którzy zdobędą co najmniej 10 i 20 punktów. Regulamin rozgrywek znajdziecie na oficjalnej stronie gry.