Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 lutego 2022, 18:40

Pierwsze DLC do Farming Simulator 22 wprowadzi 10 nowych maszyn

Nadchodzi pierwsze DLC do gry Farming Simulator 22. W dodatku znajdziemy nowe maszyny marki Antonio Carraro.

Nadchodzi pierwsze płatne DLC do Farming Simulatora 22. Znajdziemy w nim nowe, kompaktowe ciągniczki przystosowane do pracy w wąskich alejkach winnic i sadów oliwnych. Dziesięć pojazdów, które pojawią się w dodatku, to traktory włoskiej marki Antonio Carraro.

Co zawiera nowa paczka?

W nadchodzącym pakiecie studio GIANTS Software położy nacisk na uprawy winogron oraz oliwek, które zostały wprowadzone w najnowszej odsłonie tego symulatora rolnictwa i spotkały się z ciepłym przyjęciem przez graczy.

Zaraz po premierze Farming Simulatora 22 otrzymaliśmy mnóstwo pozytywnych opinii od naszych fanów dotyczących nowych upraw. Jesteśmy dumni, że możemy dalej iść w tym kierunku razem z Antonio Carraro – wiodącą firmą w tworzeniu rozwiązań dla osób pracujących w wyspecjalizowanych dziedzinach rolnictwa. Razem sprawiamy, że uprawianie wirtualnych winnic oraz sadów jest jeszcze bardziej dynamiczne.

Twórcy przekonują, że nowa flota pojazdów marki Antonio Carraro pozwoli graczom działać z ekstremalną precyzją i w warunkach, w których inne traktory sobie nie radzą, np. na stromych zboczach i w wąskich przestrzeniach. W DLC znajdziemy m.in. klasyczny Supertigre 635, wszechstronny TTR 7600 Infinity lub gąsienicowy i przegubowy MACH 4 R.

Traktory Antonio Carraro oferują niezwykle kompaktową konstrukcję, połączoną z małym promieniem skrętu i optymalną widocznością na wszystkie strony, co pozwala dotrzeć do każdej winorośli. Szczególnie przydatne są odwracane fotele kierowcy, pozwalające rolnikom na błyskawiczną zmianę kierunku pracy.

Lista pojazdów, które znajdziemy w Antonio Carraro Pack:

  • MACH 4 R
  • MACH 2 R
  • Supertigre 635
  • TTR 7600 Infinity
  • TGF 10900 R
  • TONY 10900 SR
  • TONY 10900 TR
  • TONY 10900 TTR
  • TTR 4400
  • Tigrecar 3200

Od premiery DLC dzieli nas miesiąc

Pierwsze DLC do Farming Simulator 22 wprowadzi 10 nowych maszyn - ilustracja #1
W 2022 roku pojawią się jeszcze dwa DLC, a także większe rozszerzenie z nową mapą i kolejnymi maszynami.

GIANTS Software zaplanowało premierę dodatku Antonio Carraro na 22 marca na wszystkich platformach. Chętni mogą już zakupić pakiet w przedsprzedaży. Jednocześnie twórcy zapewniają, że to nie koniec nowości na ten rok. Nabywcy Year 1 Season Passa otrzymają bez dodatkowych kosztów to oraz następne DLC, które pojawią się w 2022 r.