Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 maja 2021, 12:31

autor: Przemysław Dygas

Forza Horizon 5 zabierze nas do Meksyku? Nowe plotki od Jeffa Grubba

Forza Horizon 5 najprawdopodobniej zabierze nas do Meksyku. Taki scenariusz zdecydowanie potwierdza Jeff Grubb.

W SKRÓCIE:
  • Według nowych plotek Forza Horizon 5 zabierze graczy do Meksyku.
  • Informację tę zdradził Jeff Grubb, dziennikarz serwisu GamesBeat.
  • Pomimo wiarygodnego źródła jest to nadal nieoficjalna i niepotwierdzona informacja.

Fani wyścigów od Playground Games od dłuższego czasu zastanawiają się, dokąd zabierze nas piąta odsłona cyklu. Wiele osób uznawało osadzenie akcji w Japonii za najbardziej prawdopodobną opcję. Dwa tygodnie temu wiarygodne źródło w osobie Jeffa Grubba zdementowało te plotki. Teraz ten sam dziennikarz ujawnił, jakie jest rzekomo prawdziwe miejsce, w którym przyjdzie nam ścigać się w Forzie Horizon 5.

Podczas transmitowanego w serwisie YouTube Iron Lords Podcast Jeff Grubb wziął udział w segmencie dotyczącym branżowych przecieków. Pierwszym poruszonym tematem była właśnie Forza Horizon 5. Dziennikarz bardzo bezpośrednio przekazał, że akcja gry osadzona będzie w Meksyku. Odwołał się przy tym do tweeta opublikowanego przez Jeza Cordena, który jest znanym leakerem związanym z Xboksem. Również sugerował on przeniesienie festiwalu Horizon do kraju w Ameryce Środkowej.

Forza Horizon 5 zabierze nas do Meksyku? Nowe plotki od Jeffa Grubba - ilustracja #1
Wskazówka, której na swoim profilu udzielił Jez Corden

Oba źródła są uznawane za względnie wiarygodne. Należy jednak pamiętać, że to nadal jedynie plotki. Nawet pomimo faktu, że przekazywane są one tak bezpośrednio i z wyraźną pewnością. Wciąż nie opublikowano żadnych oficjalnych informacji, które potwierdziłyby słowa Grubba i Cordena.