Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 23 kwietnia 2021, 14:09

Forza Horizon 5 - plotki o dacie premiery i miejscu akcji

W sieci pojawiły się wiarygodne plotki sugerujące, kiedy na rynku zadebiutuje Forza Horizon 5. To samo źródło zdementowało również doniesienia o osadzeniu akcji w Japonii.

Od pewnego czasu krążą plotki odnośnie Forzy Horizon 5, czyli kolejnej odsłony wyśmienitego cyklu wyścigowego studia Playground Games. Najnowsze doniesienia sugerują, że premiera może odbyć się jeszcze w tym roku.

Źródłem tych informacji jest zazwyczaj bardzo dobrze poinformowany dziennikarz Jeff Grubb z serwisu Venture Beat. Stwierdził również, że spekulacje dotyczące osadzania akcji gry w Japonii są nieprawdziwe.

Jeśli Forza Horizon 5 ma się ukazać w tym roku, to nie powinniśmy długo czekać na ujawnienie tego projektu. Wiemy, że Microsoft szykuje się do prezentacji wielu nowych gier tego lata. Głównie dotyczy to produkcji Bethesdy, ale nie zdziwilibyśmy się, gdyby zapowiedź najnowszej odsłony cyklu wyścigowego studia Playground Games stała się częścią letniej medialnej ofensywy giganta z Redmond.

Perspektywa tegorocznej premiery Forzy Horizon 5 nie ucieszyła jednak wszystkich fanów. Niektórzy z nich obawiają się, że może to oznaczać cross-genowy charakter projektu. Konieczność opracowania wersji na Xboksa One mogłaby sprawić, że wydanie na Xboksa Series X/S nie będzie aż tak ambitne, jakby to było możliwe w przypadku projektu opracowanego wyłącznie z myślą o nowej generacji.

  1. Recenzja gry Forza Horizon 4 – tak się wygrywa bitwę o Anglię
  2. Forza Horizon 4 - poradnik do gry
  3. Strona internetowa marki Forza