Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 maja 2021, 12:18

Forza Horizon 5 zadebiutuje we wrześniu? Hot Wheels nowym źródłem przecieku

Do sieci powrócił temat Forza Horizon 5 i jej premiery. Wszystko przez przeciek dotyczący nowych zabawek Hot Wheels.

W SKRÓCIE:
  • Nowe samochodziki Hot Wheels mogą zdradzać datę premiery Forza Horizon 5.
  • Są one sygnowane tytułem gry jednak bez numeru zdradzającego, o którą część chodzi.
  • Zadebiutują w sklepach we wrześniu. Do tej pory samochodziki Hot Wheels sygnowane nazwą Forza Horizon pojawiały się w sprzedaży w okolicy premiery gier z serii.

W sieci pojawia się coraz więcej informacji na temat Forza Horizon 5. Dwa miesiące temu plotki zdradzały, jakoby premiera gry miała odbyć się jeszcze w tym roku. Niedługo później te same źródła podały, że produkcja ma zabrać nas do Meksyku. Teraz oba przecieki są jeszcze bardziej wiarygodne dzięki zabawkom Hot Wheels.

Profil T-Hunted na Instagramie, który zajmuje się publikowaniem informacji na temat nowych samochodzików produkowanych przez firmę Mattel, udostępnił wczoraj ciekawe zdjęcia. Przedstawiają one trzy modele aut sygnowanych nazwą Forza Horizon. Na grafice z opakowania wszystkie stoją na środku pustyni, co pasowałoby do plotek o osadzeniu akcji w Meksyku. Jeden z samochodów to z kolei Mercedes Benz A-Class z 2019 roku, który nie pojawił się jeszcze w żadnej odsłonie serii.

W opublikowanym poście podano także informację, że zabawki te mają pojawić się w sklepach we wrześniu. Zazwyczaj Hot Wheels związane z serią Forza można było kupić w okolicach premiery poszczególnych gier. Być może informacja ta zdradza nam, kiedy zagramy w piątą część serii gier wyścigowych od Playground Games.