Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2014, 10:37

autor: Góral

Forza Horizon 2 - prace nad grą zostały ukończone

Na oficjalnym profilu gry Forza Horizon 2 na Twitterze poinformowano, że tytuł uzyskał status gold, czyli, że wszystkie prace nad nim zostały ukończone. Premiera produkcji odbędzie się w Polsce 3 października na konsolach Xbox One i Xbox 360.

Forza Horizon 2 - prace nad grą zostały ukończone - ilustracja #1

Na oficjalnym profilu gry Forza Horizon 2 w serwisie społecznościowym Twitter poinformowano, że produkcja uzyskała status gold, co oznacza, że wszystkie prace zostały ukończone. Tytuł ukaże się 30 września (w Polsce 3 października) na konsolach Xbox One i Xbox 360, a dziś ma pojawić się wersja demonstracyjna na next-gena firmy Microsoft, pozwalająca przetestować projekt studia Playground Games przed zakupem. Jeżeli zdecydowaliście już, że musicie mieć Forzę Horizon 2 w swojej kolekcji, to najciekawszych ofert rodzimych sprzedawców szukajcie w tym miejscu. Przypominam także, że wersja na Xboksa 360 została stworzona przez zespół Sumo Digital i działa w oparciu o technologię z „jedynki”, w związku z czym oba wydania będą się od siebie nieco różnić.

Oprócz oczywistych uszczupleń w oprawie graficznej, posiadacze Xboksów 360 muszą liczyć się także z brakiem dynamicznie zmieniających się warunków pogodowych, niektórych modeli samochodów czy też nieobecnością Drivatarów.

Forza Horizon 2 w skrócie:
  • Gatunek: gra wyścigowa
  • Deweloper: Playground Games (XOne) i Sumo Digital (X360)
  • Platformy sprzętowe: Xbox One i Xbox 360
  • Data premiery: 30 września (świat), 3 października 2014 roku (Europa)

Miejscem akcji Forzy Horizon 2 tym razem nie jest Kolorado, lecz południowa Europa. Ponownie jednak weźmiemy udział w festiwalu Horizon, podczas którego będziemy ścigać się o miano najlepszego kierowcy w rozmaitych konkurencjach – od tradycyjnych zawodów, w których trzeba dojechać na metę, na jak najwyższym miejscu, przez wyścigi z pociągami i samolotami, aż po szereg mniejszych zadań.

W grze nie zabraknie oczywiście wielu pojazdów z rożnych kategorii, których pełną rozpiskę znajdziecie na oficjalnej stronie. Łącznie deweloperzy oddadzą do naszej dyspozycji ponad 200 modeli samochodów.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Forza Horizon 2

Forza Horizon 2