Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2018, 20:18

autor: Serek

Football Manager 2018 z milionem sprzedanych egzemplarzy

Taką informacją za pośrednictwem Twittera podzielił się z fanami Miles Jacobson, dyrektor studia Sports Interactive, odpowiedzialnego za produkcję tytułu. Tym samym najnowsza i ostatnia jak dotąd odsłona cyklu zrównała się wynikiem z poprzedniczkami.

Najsłynniejszy menadżer na świecie, a wciąż nie pokazał twarzy. - Football Manager 2018 z milionem sprzedanych egzemplarzy - wiadomość - 2018-09-03
Najsłynniejszy menadżer na świecie, a wciąż nie pokazał twarzy.

Miles Jacobson, dyrektor studia Sports Interactive, a zarazem jeden z głównych ludzi odpowiedzialnych za serię Football Manager, pochwalił się na Twitterze dobrym wynikiem sprzedaży ostatniej odsłony cyklu. Football Manager 2018 trafił już do miliona użytkowników. Wynik imponujący, ale przy tym zupełnie naturalny dla studia. Poprzednie pięć części również przekroczyło barierę siedmiu cyfr. Ciekawe, czy zbliżającemu się Football Managerowi 2019 uda się dorównać poprzedniczkom. Poprzeczka jest zawieszona wysoko.

Football Manager 2018 z milionem sprzedanych egzemplarzy - ilustracja #2

W swoim poście Jacobson podziękował graczom za wsparcie oraz obiecał, że pod koniec studenckich wakacji (końcówka września) podzieli się nowymi informacjami dotyczącymi Football Managera 2019. Nowa odsłona cyklu ma zadebiutować 2 listopada. Produkcja pojawi się jednocześnie w wersji podstawowej (PC, MAC) oraz Touch i Mobile. Wciąż nie znamy wielu konkretów dotyczących tytułu - jakiś czas temu w sieci pojawił się tylko trailer gry, zatytułowany Welcome To The Job, który możecie zobaczyć poniżej.

  1. Oficjalna strona gry Football Manager 2018