Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2011, 08:47

autor: Kono

Football Manager 2012 - demo i wymagania sprzętowe

Na serwisie Steam udostępniono demo gry Football Manager 2012. Fani piłkarskich managerów mogą też zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi najnowszego tytułu autorstwa zespołu Sports Interactive.

Firma Sega udostępniła za pośrednictwem serwisu Steam demonstrację gry Football Manager 2012. Poznaliśmy również wymagania sprzętowe najnowszej odsłony znanej serii managerów piłkarskich.

Football Manager 2012 - demo i wymagania sprzętowe - ilustracja #1

Wersja demonstracyjna zajmuje około 1 GB i pozwala rozegrać pół sezonu w ligach: angielskiej, szkockiej, francuskiej, hiszpańskiej, holenderskiej, belgijskiej, włoskiej, norweskiej, duńskiej, szwedzkiej i australijskiej. Demonstracja jest dostępna w kilku wariantach językowych, w tym po polsku. Twórcy wspomnieli też, że zapisane stany gry z dema będzie można przenieść do pełnej wersji tytułu.

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Procesor: Windows XP: 1,4 GHz lub szybszy; Vista/7: 2,0 GHz lub szybszy
  • Pamięć operacyjna: Windows XP: 512 MB RAM; Vista/W7: 1 GB RAM
  • Dysk twardy: 2 GB
  • Karta grafiki: 128 MB Nvidia FX 5900 Ultra/Ati Radeon 9800 lub lepsze (starsze karty mogą wyświetlać mecze tylko w 2D, ale ich obsługa nie jest oficjalnie wspierana)
  • System operacyjny: Windows XP/Vista/7

Przypominamy, że premiera Football Managera 2012 odbędzie się 21 października bieżącego roku. Dystrybutorem gry w Polsce jest firma CD Projekt. Tytuł będzie dostępny w wersji zlokalizowanej (napisy).