Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "CDP.pl Press Release" 29 września 2011, 13:48

Foo Fighters na BlizzCon 2011

Blizzard Entertainment, Inc. ogłosił w dniu dzisiejszym, że Foo Fighters będą headlinerem koncertu zamykającego tegoroczny BlizzCon®, który będzie miał miejsce w dniach 21-22 października, w kompleksie Anaheim Convention Center.

(Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji GRY-OnLine.)

Blizzard Entertainment, Inc. ogłosił w dniu dzisiejszym, że Foo Fighters będą headlinerem koncertu zamykającego tegoroczny BlizzCon®, który będzie miał miejsce w dniach 21-22 października, w kompleksie Anaheim Convention Center. Chociaż wszystkie wejściówki zostały wyprzedane, konwencję można obejrzeć zamawiając Wirtualny Bilet na BlizzCon, który zapewnia dostęp do obszernej relacji na żywo (wraz z występem Foo Fighters) dla widzów na całym świecie za pośrednictwem internetu, a dla mieszkańców USA również za pośrednictwem DIRECTV®.

W czasie szesnastoletniej kariery Foo Fighters sprzedali dziesiątki milionów płyt, wygrali kilkanaście nagród Grammy i sprawili, że niezliczona liczba osób nuciła ich ikoniczne hymny, jak „Everlong”, „My Hero”, „Learn to Fly”, „All My Life”, „Best of You” czy „The Pretender”. Zespół zgromadził na swoim koncie także sześć nagród Grammy i tuziny platynowych płyt. Występ Foo Fighters na BlizzCon oznacza triumfalny powrót na konwencję założyciela zespołu – Dave’a Grohla – który w zeszłym roku wspomógł Tenacious D grając na perkusji. Grupa zagra na dla uczestników BlizzConu zjeżdżając z międzynarodowej trasy koncertowej promującej ich siódmy album, zajmujący pierwsze miejsca na listach przebojów Wasting Light.

Koncert otworzy zespół The Artist Formerly Known as Level 80 Elite Tauren Chieftain, który wraca na BlizzCon z dwuletniej międzygwiezdnej trasy po sektorze Koprulu. Grupa metalowa złożona z pracowników Blizzard rozgrzeje tłumy wzbudzającym trzęsienia ziemi zestawem znanych i zupełnie nowych numerów żywcem wyjętych z uniwersów Warcraft, StarCraft i Diablo, a następnie odda scenę we władanie Foo Fighters, którzy będą gwiazdą wieczoru.

„Nie ma lepszego sposobu na zakończenie dwóch dni rozrywki w świecie gier, niż zatrząść centrum konwencyjnym podczas wspaniałego koncertu rockowego”, powiedział Mike Morhaime, Dyrektor Generalny i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „Wszyscy osobiście odwiedzający BlizzCon oraz oglądający nas we własnych domach mogą już przygotowywać się na mocny akcent kończący tegoroczny show, kiedy Foo Fighters rozpętają muzyczne szaleństwo”.

„Jesteśmy przekonani, że w przyszłości historycy muzyki będą uznawać BlizzCon 2011 za niekwestionowalny szczyt długiej i barwnej kariery Foo Fighters”, powiedział Dave Grohl, założyciel i frontman Foo Fighters. „Nie możemy się doczekać, by przekonanie to zamienić w fakt, gdy zbierzemy razem członków Hordy i Przymierza, by w przyszłym miesiącu wspólnie uderzyć w rockowym stylu na Anaheim”.

BlizzCon to święto globalnych społeczności skupionych wokół uniwersów Warcraft, StarCraft i Diablo. BlizzCon to przede wszystkim możliwość spotkania się w jednym miejscu społeczności graczy Blizzard Entertainment, ale impreza ta oferuje wszystkim gościom także wiele atrakcji, w tym panele dyskusyjne, turnieje profesjonalne i rozrywkowe, konkursy oraz możliwość zagrania własnoręcznie w najnowsze oraz nadchodzące gry Blizzard Entertainment i nie tylko. Osoby pragnące obejrzeć konwencję w domu mogą zamówić Wirtualny Bilet na BlizzCon w cenie 39,99 USD, dostępny na całym świecie w formie wielokanałowego streamu internetowego zapewniającego 50 godzin relacji (cena i dostępność mogą być różne w zależności od regionu). Mieszkańcy USA będą mogli obejrzeć relację także za pośrednictwem DIRECTV. Więcej informacji o konwencji i zamawianiu biletów można znaleźć pod adresem www.blizzcon.com/live-stream.