Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 2 września 2014, 09:07

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Flockers - nowa gra twórców Wormsów ukaże się 19 września

Studio Team 17 poinformowało, że ich najnowsza produkcja ukaże się w pełnej wersji na komputerach PC 19 września. Flockers można jednak kupić już od kilku miesięcy w ramach Steam Early Access.

Flockers - nowa gra twórców Wormsów ukaże się 19 września - ilustracja #1
Flockers w skrócie:
  • Gatunek: gra logiczna
  • Deweloper: Team 17
  • Platformy sprzętowe: komputery PC
  • Data premiery: 19 września 2014 roku

Studio Team 17 ujawniło datę premiery pełnej wersji gry Flockers. Tytuł ukaże się w ramach cyfrowej dystrybucji na komputerach PC 19 września. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by już dziś zagrać w nowy projekt twórców serii Worms, gdyż od kilku miesięcy jest on dostępny w ramach Steam Early Access, w cenie 13,99 euro (około 59 zł). Naturalnie osoby, które skuszą się na zakup nieukończonej wersji nie będą musiały nic dopłacać po premierze pełnej edycji, gdyż gra zostanie do takowej automatycznie zaktualizowana. Dodatkowo deweloperzy podziękowali graczom za wsparcie i przesyłanie wskazówek dotyczących usprawnienia Flockers oraz zachęcili do korzystania z edytora poziomów. Najlepsze lokacje zostaną wypromowane w dniu premiery.

Flockers - nowa gra twórców Wormsów ukaże się 19 września - ilustracja #2Flockers to gra logiczna autorstwa studia Team 17 znanego przede wszystkim z serii Worms. Tytuł inspirowany jest popularną serią Lemmings. W produkcji wcielamy się w opiekuna pędzących przed siebie owiec i naszym zadaniem jest bezpieczne przeprowadzenie ich do końca najeżonej pułapkami planszy. Twórcy przygotowali różne umiejętności i role naszych podopiecznych, a dodatkowo zatroszczyli się także o edytor poziomów, którymi można się dzielić z innymi graczami.