Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 października 2005, 12:45

autor: Henkel

FlatOut 2 w sklepach w lecie 2006 roku

Gra przeznaczona na konsole Playstation 2 i Xbox oraz na komputery osobiste pojawi się w sklepach na terenie Stanów Zjednoczonych latem 2006 roku. Produkt tworzony przez studio developerskie Bugbear Entertainment zostanie w Ameryce wydany przez Vivendi Universal Games.

Gra przeznaczona na konsole Playstation 2 i Xbox oraz na komputery osobiste pojawi się w sklepach na terenie Stanów Zjednoczonych latem przyszłego roku. Produkt tworzony przez studio developerskie Bugbear Entertainment zostanie w Ameryce wydany przez Vivendi Universal Games.

Główny cel jaki stawiają sobie programiści pracujący nad kontynuacją znanej serii wyścigowej to przeniesienie wszystkich najlepszych elementów z pierwszej części i dodanie kilku nowości, które wniosą nową jakość do rozgrywki. W grze znajdziemy więc znane z poprzednich części areny - gdzie jedynym celem jest rozbicie w pył przeciwnika - oraz zawody Rag Doll.

Dopracowana została fizyka - teraz gracz ma czuć się jak za kółkiem prawdziwego sportowego samochodu. Do perfekcji ma zostać doprowadzony najważniejszy element serii FlatOut, czyli efektowne kraksy. Znacznie udoskonalony silnik Crash True ma zapewnić możliwość całkowitego zdemolowania nie tylko samochodów, ale też wszystkiego co znajdzie się w zasięgu naszego wzroku. Na każdej trasie znajdzie się ponad dwa tysiące obiektów - za zniszczenie każdego z nich gracz będzie otrzymywał stosowne nagrody – pieniądze i dopalacze.

Dodatkowym atutem FlatOut 2 ma być wprowadzenie komunikacji głosowej pomiędzy graczami bawiącymi się w trybie wieloosobowym.