Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 lipca 2013, 19:50

autor: Góral

Firefall - rozpoczęto otwarte beta testy gry byłych pracowników Blizzarda

Firma Red 5 Studio poinformowała, że strzelanka MMO Firefall weszła w fazę otwartych beta testów. Oznacza to, że każdy zainteresowany może już ściągnąć klienta produkcji i przyłączyć się do zabawy.

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią studia Red 5, od dzisiaj gra Firefall jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych w ramach otwartych beta testów. Jednocześnie twórcy wytłumaczyli na oficjalnej stronie kilka rzeczy.

Firefall - strzelanka MMO od byłych pracowników Blizzarda. - Firefall - rozpoczęto otwarte beta testy - wiadomość - 2013-07-09
Firefall - strzelanka MMO od byłych pracowników Blizzarda.

W opublikowanym komunikacie przekazano raczej standardowe informacje. Napisano o wielkim podekscytowaniu z udostępnienia produkcji większej ilości osób, a także poinformowano, że tytuł w dalszym ciągu znajduje się w produkcji. W związku z tym cały czas można napotkać na błędy. Poproszono jednocześnie o dzielenie się konstruktywną krytyką na forum gry czy też wysyłając wiadomość e-mail.

Firefall to strzelanka MMO, którą zapowiedziano prawie trzy lata temu. Do tej pory było już kilka okazji, by sprawdzić ten projekt w akcji, chociażby w styczniu i w lutym bieżącego roku. Za jej produkcję odpowiedzialna jest ekipa Red 5 Studios. Firma została założona przez byłych pracowników studia Blizzard i Scotta Youngblooda, głównego projektanta pierwszych odsłon serii Tribes.

Firefall - rozpoczęto otwarte beta testy - ilustracja #3Gra Firefall została oparta na modelu biznesowym free-to-play. Oznacza to, że produkcja, jak i sama zabawa, jest w pełni darmowa. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zakupić elementy nieco ułatwiające rozgrywkę (np. wzrost prędkości zdobywania doświadczenia czy elementy wyglądu). Tytuł można pobrać na jego oficjalnej stronie.