Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 20 lutego 2013, 11:56

autor: eLCeBe

W ten weekend drugie otwarte beta testy Firefall, darmowego shootera MMO

W ten weekend nadarzy się kolejna okazja do przetestowania Firefall, mającego ukazać się jeszcze w tym roku darmowego shootera MMO autorstwa studia Red 5, składającego się z byłych pracowników Blizzarda i projektanta gier z serii Tribes. Serwery zostaną otwarte dla chętnych w piątek, 22 lutego.

Już w ten weekend druga odsłona otwartych beta testów Firefall. - W ten weekend drugie otwarte beta testy Firefall, darmowego shootera MMO - wiadomość - 2013-02-20
Już w ten weekend druga odsłona otwartych beta testów Firefall.

Nadchodzący weekend będzie drugą z kolei okazją do przetestowania wersji beta gry Firefall, darmowego shootera MMO od studia Red 5, założonego przez byłych pracowników Blizzarda i głównego projektanta gier z serii Tribes. Testy rozpoczną się w piątek, 22 lutego o godzinie 21:00 naszego czasu i potrwają do 9:00 w poniedziałek, 25 lutego. Zapisać do nich można się za pośrednictwem strony internetowej gry.

Twórcy Firefall zapowiadają atrakcyjne nagrody dla graczy, którzy wezmą udział w testach – m.in. słuchawki Razer Kraken Pro, kartę graficzną ATi Radeon iPower IceQ X2 3 GB oraz pluszową maskotkę brontodona, jednego ze spotykanych w grze zwierząt. Nagradzane będą najlepsze wykonywane przez graczy akcje w powietrzu, które należy uwiecznić za pomocą filmu lub screenshotów (10 najlepszych trafi na oficjalną stronę facebookową Firefall). Każdy biorący udział w weekendowych testach otrzyma również specjalną odznakę do wykorzystania w grze. Zapowiedziana została także transmisja z tego wydarzenia na kanale TwitchTV.

Brontodon - jego maskotkę można wygrać podczas weekendu. - W ten weekend drugie otwarte beta testy Firefall, darmowego shootera MMO - wiadomość - 2013-02-20
Brontodon - jego maskotkę można wygrać podczas weekendu.

Nadchodzący weekend będzie dla autorów również doskonałą okazją do przetestowania wydajności serwerów. Członkowie studia Red 5 chcą także pokazać zmiany, które zaszły w ich projekcie od czasu poprzednich testów, które miały miejsce pod koniec stycznia. Zainteresowani gracze mogą wykupić tzw. pakiety założycielskie, które umożliwiają nieograniczony udział w zamkniętych beta testach gry oraz dodatkowe przedmioty do wykorzystania w rozgrywce. Dostępne są trzy wersje tych pakietów, w cenach 20, 50 i 100 dolarów. Kwoty te są znacznie niższe, niż gdyby kupować te przedmioty osobno, za pomocą systemu mikropłatności w grze.

Z okazji drugich otwartych beta testów autorzy Firefall przygotowali również nowy trailer:

W ten weekend drugie otwarte beta testy Firefall, darmowego shootera MMO - ilustracja #3Firefall to darmowa sieciowa strzelanka FPP z elementami MMO, nad którą pracuje studio Red 5, założone przez byłych pracowników Blizzarda i głównego projektanta gier z serii Tribes. Akcja utrzymana jest w postapokaliptycznym klimacie, a jedną z głównych atrakcji ma być walka w powietrzu – postacie w grze mogą korzystać ze specjalnych jetpacków pozwalających unosić się ponad ziemię. Ważnymi elementami rozgrywki ma być zarówno walka z otoczeniem (PvE), jak i z innymi graczami (PvP). Premiera Firefall przewidziana jest na lipiec tego roku.