Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 20 lutego 2013, 11:15

autor: Draug

Zapowiedź PlayStation 4! Zobacz oficjalny stream w tym miejscu

Zapowiedziano konsolę PlayStation 4. Impreza PlayStation Meeting jest transmitowana na żywo i możecie ją zobaczyć w tym miejscu.

Poniżej znajduje się oficjalny stream z PlayStation Meeting, który rozpocznie się o północy polskiego czasu. Zapraszamy Was także do naszej tekstowej relacji z konferencji Sony.

Dziś wieczorem w Nowym Jorku odbędzie się impreza PlayStation Meeting, na której firma Sony pokaże „przyszłość PlayStation”. To może oznaczać tylko jedno: zobaczymy następczynię PlayStation 3. Tego wydarzenia przegapić nie można. Na szczęście będzie można je oglądać w sieci. W tej wiadomości znajdziecie stream z PlayStation Meeting.

O nowej konsoli plotkuje się od miesięcy – pisaliśmy o jej rzekomej konfiguracji, cenie, kontrolerze, czy grach. Wciąż pozostaje wiele pytań. Dzisiejszej nocy pewnie nie poznamy odpowiedzi na wszystkie, ale przynajmniej otrzymamy konkrety od firmy Sony. Dowiemy się, czym będzie PlayStation 4. Wraz z tą zapowiedzią oficjalnie rozpocznie się nowy rozdział w rozrywce elektronicznej.

Stream z PlayStation Meeting

Start konferencji PlayStation Meeting dzisiaj o północy naszego czasu (noc z 20 na 21 lutego)

Wydarzenie jest ważne, więc oczywiście będziemy je uważnie śledzić. Przygotujemy dla Was relację na żywo z przebiegu głównej konferencji i postaramy się zebrać wszelkie najważniejsze informacje. W Nowym Jorku jest także nasz wysłannik, który zapewne dorzuci kilka wrażeń na gorąco. Trzymajcie rękę na pulsie, żeby nie przegapić następnej generacji konsol!

  1. Relacja na żywo z PlayStation Meeting
  2. Dotychczasowe plotki o PlayStation 4