Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2013, 12:05

autor: Sarge

Firefall - znamy datę startu otwartych beta testów darmowej strzelaniny

Poznaliśmy datę rozpoczęcia otwartych beta testów darmowej strzelaniny MMO o nazwie Firefall. Każdy, kto zarejestruje się na oficjalnej stronie internetowej gry, będzie mógł wziąć udział w zabawie od początku lipca.

Zespół Red 5 Studios ogłosił datę rozpoczęcia otwartych beta testów gry Firefall. Do tej pory odbywały się one tylko w wybrane weekendy. Teraz gracze zostaną dopuszczeni do testów bez podobnych ograniczeń czasowych.

Na oficjalne rozpoczęcie otwartych beta testów poczekamy do 9 lipca bieżącego roku. Od tego terminu w zabawie wezmą udział wszyscy chętni gracze, którzy zarejestrują się na oficjalnej stronie internetowej. Jeśli założycie konto już teraz, nadal będziecie mieć szansę na uczestnictwo w zamkniętych beta testach, do których zapraszani są tylko wybrani użytkownicy ze stosownymi zaproszeniami.

  1. Zapisz się do beta testów gry Firefall
Od 9 lipca każdy będzie mógł wypróbować Firefall w akcji - Firefall - znamy datę startu otwartych beta testów darmowej strzelaniny - wiadomość - 2013-04-18
Od 9 lipca każdy będzie mógł wypróbować Firefall w akcji

Twórcy potwierdzili, że w otwartej becie od razu dostępny będzie opcjonalny system mikropłatności. Deweloper będzie starał się ustalić ceny poszczególnych atrakcji na jak najbardziej rozsądnym poziomie - udział w tym mają mieć sami gracze. Jednocześnie studio obiecuje, że osoby płacące nie będą faworyzowane, bo system nie działa na zasadzie „zapłać, by wygrać” (ang. pay-to-win). Więcej informacji na temat bety znajdziecie pod tym adresem.

Firefall jest wieloosobową strzelaniną z elementami MMO, osadzoną w futurystycznych realiach i przygotowywaną z myślą o pecetach. Akcję obserwujemy zarówno z oczu bohatera, jak i kamery umieszczonej za jego plecami. W potyczkach bierze udział nawet kilkaset osób, a w ich trakcie rozwijamy statystyki swojej postaci reprezentującej jedną z wielu dostępnych klas. Data premiery pełnej wersji nie jest znana i zostanie potwierdzona wraz z rozwojem otwartych beta testów.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Firefall