Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 19 września 2018, 10:08

autor: Adrian Werner

FIFA 19 - zwiastun na premierę

Firma Electronic Arts wypuściła nowy zwiastun FIFA 19, przygotowany z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery gry.

Gra ukaże się pod koniec września. - FIFA 19 - zwiastun na premierę - wiadomość - 2018-09-19
Gra ukaże się pod koniec września.

FIFA 19, czyli najnowsza odsłona popularnej serii piłkarskiej firmy Electronic Arts, trafi do sprzedaży dopiero za jedenaście dni. Mimo to wydawca już teraz udostępnił zwiastun przygotowany na premierę gry. Filmik zawiera mało fragmentów rozgrywki, koncentrując się zamiast tego na pokazaniu jak produkcja pozwala graczom poczuć się niczym futbolowe gwiazdy.

Gra FIFA 19 zmierza na pecety oraz konsole Xbox One, PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox 360 i PlayStation 3. Premiera nastąpi 28 września tego roku.

W związku ze zbliżającą się dużymi krokami premierą, firma Electronic Arts zasypuje nas nowymi informacjami na temat FIFA 19. W ciągu ostatnich kilku tygodni poznaliśmy planowane zmiany w Ultimate Team oraz konkrety odnośnie nowych trybów rozgrywki, wśród których pojawi się m.in. nietypowy wariant survivalowy.

Twórcy ujawnili również planowane ulepszenia tzw. cieszynek, czyli różnorodnych sposobów celebracji strzelonych goli, oraz sporo konkretów na temat kampanii fabularnej. Poznaliśmy także wymagania sprzętowe wersji pecetowej i listę utworów muzycznych, które usłyszymy podczas zabawy. Ponadto w zeszłym tygodniu opublikowano wersję demonstracyjną gry.

Warto także wspomnieć o konflikcie między Electronic Arts a Belgijską Komisją ds. Gier. W kwietniu organ orzekł, że lootboksy podpadają pod prawną definicję hazardu. W rezultacie skrzynki zostały wycofane z produkcji firm Activision Blizzard, Valve oraz 2K Games. Natomiast EA odmówiło, ogłaszając, że takie rozwiązania pozostaną w FIFA 18 i pojawią się w FIFA 19. Sprawa najpewniej skończy się w sądzie, a jej wynik może wpłynąć na przyszłość branży w całej Unii Europejskiej.

FIFA 19 - zwiastun na premierę - ilustracja #2

Warto dodać, że jeżeli lubicie kolekcjonować pudełka i cenicie sobie unikalne edycje gier, to tylko w sieci sklepów MediaMarkt możecie nabyć grę FIFA 19 w edycji mistrzowskiej ze steelbookiem. Cena tego wydania została ustalona na 319 zł – w wersji zarówno na konsolę PlayStation 4, jak i Xbox One.

  1. Oficjalna strona gry
  2. FIFA 19 ograna – nowości nie kończą się na Lidze Mistrzów