Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2018, 16:00

Demo gry FIFA 19 już do pobrania

Wszyscy miłośnicy wirtualnego „haratania w gałę" mogą już dziś przetestować najnowszą odsłonę najpopularniejszego cyklu gier piłkarskich na świecie. Demo gry FIFA 19 jest dostępne na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One.

Derby Madrytu lub Manchesteru w Lidze Mistrzów? Bardzo proszę. - Demo gry FIFA 19 już do pobrania - wiadomość - 2018-09-13
Derby Madrytu lub Manchesteru w Lidze Mistrzów? Bardzo proszę.

Dzisiaj premiera wersji demonstracyjnej gry FIFA 19. Demo trafiło na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste. Największymi atrakcjami dostępnymi w wersji próbnej są: fragment finałowego rozdziału Drogi do sławy oraz szybki mecz w powracającej do serii FIFA Lidze Mistrzów. Premiera pełnej wersji gry odbędzie się 28 września (chyba że zdecydujecie się na przedpremierowy zakup Edycji Mistrzowskiej - wtedy będziecie mogli zagrać już 25 września). Tytuł trafi na PC, Xboksa One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch, a także na Xboksa 360 oraz PlayStation 3.

Aby pobrać demo na PC, należy odszukać FIFĘ 19 w aplikacji Origin, a następnie kliknąć na ikonę gry. Zostaniemy przeniesieni do strony produktu i na dole, pod ceną, znajdziemy możliwość zagrania w demo. Na PlayStation 4 oraz Xboksie One, wersję demonstracyjną znajdziemy w PlayStation Store oraz Xbox Store.

Pomimo faktu, że EA udostępniło tylko wersję demonstracyjną, jest ona pełna zawartości. Znajdziemy w niej odświeżony tryb szybkiego meczu, ale przede wszystkim próbkę finałowego rozdziału kończącego trylogię o Alexie Hunterze. Nowością jest to, że tym razem w ramach Drogi do sławy zagramy aż trzema postaciami (do Alexa dochodzą jego siostra oraz przyjaciel). Możemy też sprawdzić jedną z 10 drużyn w meczu Ligi Mistrzów, bowiem EA Sports pozyskało licencję na te prestiżowe rozgrywki. Decydując się na mecz w Champions League, nasze boiskowe zmagania zastaną urozmaicone o specjalną otoczkę znaną z rzeczywistych rozgrywek.

Demo gry FIFA 19 już do pobrania - ilustracja #2

Warto dodać, że jeżeli lubicie kolekcjonować pudełka i cenicie sobie unikalne edycje gier, to tylko w sieci sklepów MediaMarkt możecie nabyć grę FIFA 19 w edycji mistrzowskiej ze steelbookiem. Cena tego wydania została ustalona na 319 zł – w wersji zarówno na konsolę PlayStation 4, jak i Xbox One.

Drużyny dostępne w demie:

 1. Manchester City;
 2. Manchester United;
 3. PSG;
 4. Bayern Monachium;
 5. Borussia Dortmund;
 6. Tottenham Hotspur;
 7. Juventus Turyn;
 8. Real Madryt;
 9. Atletico Madryt;
 10. AS Roma.
Champions League to nie jedyny powrót do serii. Po rocznej przerwie powraca również Signal Iduna Park - stadion Borussii Dortmund. - Demo gry FIFA 19 już do pobrania - wiadomość - 2018-09-13
Champions League to nie jedyny powrót do serii. Po rocznej przerwie powraca również Signal Iduna Park - stadion Borussii Dortmund.

FIFA 19 wprowadzi do serii wiele nowości. Oprócz poprawionego i wzbogaconego o nowe opcje trybu szybkiego meczu oraz możliwości sterowania aż trzema postaciami w Drodze do sławy, wzbogaceniu ulegnie ścieżka dźwiękowa. Pierwszy raz w historii serii jedną z osób odpowiedzialnych za muzykę w grze będzie słynny kompozytor, Hans Zimmer.

 1. Oficjalna strona internetowa gry FIFA 19
 2. Wymagania sprzętowe gry FIFA 19
 3. Demo FIFA 19 na PlayStation 4
 4. Demo FIFA 19 na Xboksie One
 5. Demo FIFA 19 na PC