Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 września 2018, 15:07

autor: Aquma

Premiera i nowy trailer DLC State of Decay 2: Daybreak Pack

Od dziś na Xboksie One oraz komputerach PC dostępne jest State of Decay 2: Daybreak Pack – drugie rozszerzenie do kontynuacji survivala z zombie od studia Undead Labs.

Premiera dodatku do State of Decay 2. - Premiera i nowy trailer DLC State of Decay 2: Daybreak Pack - wiadomość - 2018-09-13
Premiera dodatku do State of Decay 2.

Dziś na rynku debiutuje Daybreak Pack – DLC do pełnego zombiaków survivala z otwartym światem State of Decay 2 od studia Undead Labs. Rozszerzenie jest dostępne na obydwu platformach (Xboksie One oraz komputerach PC) i zostało wycenione na 45,99 zł (wchodzi też w skład edycji Ultimate wspomnianego tytułu). Deweloperzy udostępnili również zwiastun, który możecie zobaczyć poniżej.

Dodatek wzbogaca omawianą produkcję m.in. o nowy, 4-osobowy tryb kooperacyjny Zombie Siege. Jest to klasyczny tryb hordy, w ramach którego gracze wcielają się w żołnierzy Red Talon i z wykorzystaniem wysokiej klasy broni odpierają ataki hordy nieumarłych, w czasie gdy technik stara się przywrócić łączność satelitarną. DLC dodaje do gry także kilka narzędzi mordu (9 spluw, 6 rodzajów ładunków wybuchowych i 6 broni do walki wręcz), nowy typ postaci (żołnierz Red Talon) oraz niespotykanego wcześniej wroga – groźnego Blood Plague Juggernauta. Potrafi on zarażać graczy chorobą, która – jeśli nie zostanie uleczona – zamieni ich w zombie.

State of Decay 2 pojawiło się na rynku w maju tego roku i spotkało z dość mieszanym odbiorem ze strony recenzentów (w naszej własnej recenzji gra otrzymała notę 7/10). Przypominamy też, że tytuł jest dostępny w ramach usługi abonamentowej Xbox Game Pass (warto przy tym odnotować, że subskrypcja nie obejmuje dodatków, ale umożliwia nam zakupienie ich odrobinę taniej – w przypadku Daybreak Pack cena wynosi wówczas 41,39 zł).

  1. State of Decay 2 – strona oficjalna
  2. Najlepsze gry na Xbox One – 12 świetnych gier na konsolę Microsoftu