Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 czerwca 2012, 15:21

autor: Olek

FIFA 13 – data premiery, edycja Ultimate i bonusy w przedsprzedaży

Koncern Electronic Arts ujawnił garść informacji związanych z premierą tegorocznej odsłony serii FIFA. Na boiska FIFA 13 europejscy gracze wybiegną 28 września. W sprzedaży pojawi się także specjalna edycja gry – FIFA 13 Ultimate Edition, zawierająca 24 złote pakiety do sieciowego dodatku FIFA Ultimate Team.

FIFA 13 – data premiery, edycja Ultimate i bonusy w przedsprzedaży - ilustracja #1
FIFA 13 trafi do sklepów niemal dokładnie rok po premierze poprzedniej odsłony cyklu.

Ostatni tydzień Euro 2012 to wymarzona pora, aby przedstawić plany wydawnicze związane z najbardziej znaną piłkarską serią gier. Koncern Electronic Arts poinformował dziś, że wyczekiwana przez miliony fanów FIFA 13 wyląduje na półkach europejskich sklepów 28 września, czyli niemal dokładnie rok po swojej poprzedniczce. Tylko w tym dniu w sprzedaży oferowana będzie edycja Ultimate adresowana na konsole Xbox 360 i PlayStation 3 oraz komputery PC.

FIFA 13 Ultimate Edition różni się od standardowego wydania bonusem w postaci 24 złotych pakietów do sieciowego dodatku FIFA Ultimate Team o szacunkowej wartości ok. 15 funtów. Przez 24 tygodnie nabywcy będą mogli odblokowywać kolejno po jednym „gold packu”, formując futbolową drużynę marzeń.

FIFA 13 – data premiery, edycja Ultimate i bonusy w przedsprzedaży - ilustracja #2
Lionel Messi pojawi się także w składzie drużyny gwiazd dostępnej dla nabywców gry FIFA 13 w przedsprzedaży.

Graczy, którzy zdecydowani są na zakup gry FIFA 13 jeszcze przed premierą, powinna zainteresować oferta sklepów Amazon i GAME. Składający zamówienia za ich pośrednictwem mogą liczyć na dodatki w postaci pakietów Football Club (Amazon) lub Adidas All-Star Team (GAME). Pierwszy z nich zawierać będzie 10 tys. kredytów, umożliwiających odblokowanie np. specjalnych wydarzeń i trybów rozgrywki. Atrakcją drugiego ma być 23-osobowy zespół gwiazd złożony z takich piłkarzy, jak Lionel Messi, Nani czy Karim Benzema. Prawdopodobnie promocje przedsprzedażowe pojawią się także w polskich sklepach, choć rodzimy oddział koncernu Electronic Arts nie podał jeszcze szczegółów na ten temat.

Zainteresowanych bliższymi informacjami o grze FIFA 13 zachęcamy do lektury zapowiedzi oraz obejrzenia materiału wideo z niedawno zakończonych targów E3.

  1. FIFA 13 - na E3 2012 sprawdzamy w akcji najnowszą odsłonę piłkarskiej serii
  2. FIFA 13 - co nowego w piłkarskiej serii od Electronic Arts?
  3. Video FIFA 13 (PC) (X360) (PS3) - E3 2012 gameplay
  4. Oficjalna strona internetowa gry FIFA 13