Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 czerwca 2012, 09:24

autor: DogGhost

Star Wars: The Old Republic - premiera dużej aktualizacji 1.3

Wczoraj pojawiła się nowa aktualizacja Star Wars: The Old Republic, oznaczona numerem 1.3. Wprowadza m.in. narzędzie do tworzenia grup i tym samym ułatwia życie graczom poszukującym chętnych do wspólnej zabawy w Operacjach czy Flashpointach.

Firma BioWare wypuściła wczoraj kolejną dużą aktualizację do gry MMO Star Wars: The Old Republic, oznaczoną numerem 1.3. Patch zatytułowany Allies wprowadza między innymi narzędzie służące do łączenia się graczy w grupy, nowe profity w ramach systemu Legacy oraz szereg innych usprawnień.

Star Wars: The Old Republic - premiera dużej aktualizacji 1.3 - ilustracja #1
Uroki planety Nar Shaddaa

Największą nowością wdrożoną w najnowszej aktualizacji jest narzędzie Group Finder. Dzięki niemu możemy znaleźć innych graczy szukających towarzyszy do wspólnej zabawy w Operacjach czy Flashpointach. Dotychczas odbywało się to archaiczną metodą ogłaszania się za pośrednictwem czatu, co nie dość, że zaśmiecało kanał, to często bywało czasochłonne i nie zawsze kończyło się sukcesem. Od tej pory gracze mogą korzystać z funkcji znanej z innych gier MMO. W specjalnym menu określamy, jakie interesują nas misje oraz preferowaną rolę w zespole.

Wraz z nowym patchem twórcy postanowili rozbudować system Legacy, który spotkał się z dużym uznaniem wśród graczy. Dzięki niemu osoby tworzące kolejne postacie mogą uzyskać specjalne bonusy, przypisując je z czasem do tego samego rodu. Wczoraj wprowadzono dodatkowe profity wynikające z tego rozwiązania. Specjalne perki pozwalają na przykład na szybsze awansowanie na kolejne poziomy poprzez zapewnienie dodatkowych punktów doświadczenia za walkę w trybie PvP, czy wykonywanie zadań klasowych. W ten sposób możemy także uzyskać dostęp do speederów na 10 poziomie doświadczenia, dzięki czemu wygodniej przemieszczamy się po początkowych lokacjach.

W ramach wprowadzonych zmian nie mogło zabraknąć modyfikacji dotyczących wyglądu postaci oraz przedmiotów. Dzięki adaptacyjnemu osprzętowi łatwiej dopasujemy naszą prezencję do pozostałych członków drużyny. Wprowadzono także możliwość dodania slotu augmentacji po kupieniu odpowiedniego narzędzia oraz wydaniu określonej liczby kredytów.

Oprócz omówionych zmian aktualizacja 1.3 wprowadziła także szereg innych istotnych modyfikacji. Ich pełną listę znajdziecie tutaj.