Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 listopada 2016, 12:15

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Farming Simulator 17 rozszedł się w Polsce w ponad 45 tysiącach egzemplarzy

Firma CDP.pl, rodzimy dystrybutor gry Farming Simulator 17, ujawniła, że najnowsza odsłona rolniczego cyklu rozeszła się w Polsce w nakładzie przekraczającym 45 tysięcy egzemplarzy.

Pod koniec października na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych ukazała się gra Farming Simulator 17. Najnowsza odsłona popularnej rolniczej serii okazała się sporym sukcesem, w tym także w Polsce. Firma CDP.pl, rodzimy dystrybutor produkcji, opublikowała na Facebooku widoczną poniżej infografikę. Pochwalono się na niej, że w naszym kraju projekt rozszedł się do 8 listopada w nakładzie przekraczającym 45 tysięcy egzemplarzy. Ponadto PC-towa wersja tytułu cieszy się niezwykłym zainteresowaniem naszych czytelników. Pod względem popularności projekt zajmuje pierwsze miejsce spośród wszystkich, ponad 31 tysięcy, gier znajdujących się w encyklopedii.

Farming Simulator 17 - infografika przygotowana przez CDP.pl

Farming Simulator 17 w skrócie:
  • gra na PC, PS4 i XOne;
  • ukazała się 25 października bieżącego roku;
  • rozeszła się w Polsce w nakładzie 45 tysięcy egzemplarzy;
  • sprzedaż całej serii przekroczyła 7 milionów egzemplarzy.

Duża popularność gry Farming Simulator 17 w Polsce nie jest tak naprawdę zaskakująca. Symulatory rolnicze cieszą się w naszym kraju sporym zainteresowaniem od dłuższego czasu. Już poprzednia odsłona serii dostępna na konsolach i komputerach osiągnęła duży sukces, w ciągu miesiąca rozchodząc się w ponad 30 tysiącach egzemplarzy. Tym razem jest jeszcze lepiej, a do tego wynik osiągnięto w krótszym czasie, więc możemy tylko pogratulować świetnych rezultatów.

Farming Simulator 17 rozszedł się w Polsce w ponad 45 tysiącach egzemplarzy - ilustracja #2

Farming Simulator 17 to kolejna odsłona serii tworzonej przez studio GIANTS Software. Produkcja pozwala się wcielić w rolnika. Do naszych zadań należy przygotowywanie gleby pod uprawy, sianie, zbieranie plonów, sprzedaż, kupowanie nowych maszyn, zajmowanie się zwierzętami itd. Produkcja oferuje sporo licencjonowanego sprzętu, po raz pierwszy możemy wcielić się w kobietę, nie brakuje multiplayera oraz wsparcia dla modów. Więcej szczegółów znajdziecie w naszej recenzji.