Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 grudnia 2014, 15:00

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Farming Simulator 15 z rekordowym wynikiem sprzedaży w Polsce

Firma CDP.pl poinformowała, że gra Farming Simulator 15 okazała się najlepiej sprzedającą się odsłoną serii w Polsce. W ciągu pierwszego miesiąca tytuł znalazł 30 tysięcy nabywców.

Polacy kochają symulatory farmy (źródło: CDP.pl) - Farming Simulator 15 z rekordowym wynikiem sprzedaży w Polsce - wiadomość - 2014-12-05
Polacy kochają symulatory farmy (źródło: CDP.pl)

Popularność serii Farming Simulator w Polsce stale rośnie, co potwierdzają najświeższe wyniki sprzedaży opublikowane przez firmę CDP.pl – rodzimego dystrybutora rolniczego cyklu studia GIANTS Software. Jak się okazuje, w ciągu miesiąca od premiery Farming Simulator 15 (30 października 2014 roku) tytuł znalazł w naszym kraju ponad 30 tysięcy nabywców, bijąc tym samym rekord ustanowiony przez zeszłoroczną edycję. Jednocześnie jest to dwukrotnie wyższy wynik niż ten osiągnięty przez Farming Simulator 2013. Producent podaje, że obecnie gry z omawianej serii symulującej pracę na farmie dostarczają rozrywki 100 tysiącom polskich graczy. Michał Gembicki z CDP.pl tak skomentował ten sukces:

Rekordowa sprzedaż Farming Simulator 15 to dla nas dowód na coraz większe zainteresowanie grami z gatunku symulacji oraz potwierdzenie najwyższej jakości produktu jaki oferuje studio GIANTS. Rekordowo dużo fanów Farming Simulator 15 nabyło również swoją grę w wersji cyfrowej, dostępnej na CDP.pl

Rodzimy dystrybutor, wspólnie z serwisem RolnikOn, przygotował niespodziankę dla fanów Farming Simulator 15. Każdy, kto kupił najnowszą odsłonę serii w sklepie CDP.pl lub uczyni to przed końcem 2014 roku, otrzyma kod promocyjny zapewniający 3-miesięczny dostęp do wersji Premium systemu RolnikON, ułatwiającego zarządzanie prawdziwym gospodarstwem rolnym.

  1. Oficjalna strona gry Farming Simulator 15