Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 stycznia 2017, 15:37

autor: Góral

Farming Simulator 17 - ponad 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w Polsce

Firma CDP.pl, rodzimy dystrybutor gry Farming Simulator 17, pochwaliła się na Facebooku, że tytuł w naszym kraju sprzedał się w 100 tysiącach egzemplarzy.

Na profilu firmy CDP.pl na Facebooku poinformowano, że Farming Simulator 17, ostatnia odsłona popularnego symulatora rolniczego, rozeszła się w Polsce w nakładzie 100 tysięcy egzemplarzy. Zaledwie przed dwoma miesiącami pisaliśmy o przekroczeniu pułapu 45 tysięcy kopii, ale jak widać farmerskie szaleństwo trwało w najlepsze w okresie świątecznym i zaowocowało spektakularnym, jak na rodzime warunki, sukcesem. Imponujący rezultat postanowiło skomentować samo studio Giants Software, którego przedstawiciel dziękuje wszystkim polskim fanom na poniższym materiale wideo. Przypominamy także, że łączna sprzedaż produkcji na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz PC-tach przekroczyła milion egzemplarzy w niecały miesiąc od momentu premiery.

Farming Simulator 17 nie różni się w wielkim stopniu od wcześniejszej odsłony serii. Deweloperzy ze studia Giants Software wprowadzili oczywiście pewne nowinki, jak niedostępne wcześniej maszyny czy obsługę modów na konsolach, ale rdzeń rozgrywki pozostał praktycznie niezmieniony. Gracze wcielają się w wirtualnych rolników i starają się, by ich farma dobrze prosperowała, przynosząc odpowiednie zyski, umożliwiające inwestycje w dalszy rozwój. Do naszych zadań należy nie tylko zarządzanie finansami, ale także przygotowywanie gleby, sianie, zbieranie plonów itd.

Farming Simulator 17 - ponad 100 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w Polsce - ilustracja #1