Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 25 listopada 2012, 14:04

autor: sathorn

Far Cry 3, The Walking Dead, Aliens: Colonial Marines i inne. Najciekawsze trailery 19.11 - 25.11

Sposoby na przetrwanie w dżungli opanowanej przez szalonych najemników, ucieczka przed krwiożerczymi obcymi, dramat w świecie apokalipsy-zombie. Tego typu atrakcje czekają na Was w prezentowanych dziś, najciekawszych trailerach minionego tygodnia.

Za oknem zimno, ciemno i ponuro. Na szczęście tuż za rogiem czai się Far Cry 3, który przeniesie nas w cieplejsze klimaty. Jeszcze przez kilka dni będziemy musieli jednak zadowolić się trailerami z tej produkcji, a także kilku innych interesujących tytułów.

Far Cry 3, to nie tylko interesująca fabuła i totalnie zakręcony przeciwnik, z którym przychodzi nam się zmierzyć, ale także wielka swoboda i setki sposobów na eliminację wrogów. Nie wierzycie? Rzućcie okiem na poniższy film.

W minionym tygodniu swoją premierę miał ostatni odcinek serii The Walking Dead. Gra zbiera świetne recenzje, u nas dostała ocenę 9,5/10. Jeżeli potrzebujecie jeszcze jakiejś zachęty, to zerknijcie na najnowszy trailer.

Nie możecie doczekać się Aliens: Colonial Marines? Kolejny zwiastun na pewno nie zgasi Waszego entuzjazmu. Tryb Survivior przedstawia to, co najbardziej intrygujące w świecie pełnym krwiożerczych Ksemomorfów – desperacką ucieczkę i walkę o przetrwanie.

Wersja demonstracyjna DMC: Devil May Cry doczekała się własnego zwiastuna. Jest mocno, szybko i kolorowo. Nawet osoby nie chorujące na epilepsję są zagrożone atakiem padaczki.

Borderlands 2 jest wciąż żywe. Podobnie jak poprzednia część tytuł ten otrzymuje duże DLC, które zapewnić ma godziny rozrywki. Mr. Torgue’s Campaing of Carnage pozwoli nam wziąć udział w turnieju, który ma wyłonić czempiona, godnego otwarcia nowej Krypty.

Miniony tydzień przyniósł premierę PlanetSide 2 – sieciowej strzelaniny, wyróżniającej się skalą prezentowanych wydarzeń. Na polu bitwy mierzyć się może ze sobą aż tysiąc osób. Liczba robi wrażenie, podobnie jak zwiastun przygotowany z okazji premiery tego tytułu.