Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 listopada 2012, 13:59

autor: Adrian Werner

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (19 - 25 listopada)

Podczas rozpoczętego 19 listopada tygodnia w rodzimi dystrybutorzy nie wykazali się zbytnią aktywnością i zapowiedzieli tylko jedną nową grę. Do kiosków trafiła za to kilka pism z pełnymi wersjami.

Cenega wyda w Polsce Batman: Arkham City Armoured Edition na Wii U. - Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (19 - 25 listopada) - wiadomość - 2012-11-25
Cenega wyda w Polsce Batman: Arkham City Armoured Edition na Wii U.

Witajcie w kolejnym wydaniu naszego cyklu podsumowującego to, co w ciągu ostatnich siedmiu dni wydarzyło się na polskim rynku. Tym razem rodzimy dystrybutorzy nie dopisali i działo się niewiele. Co nie znaczy, że nie znaleźliśmy kilku godnych uwagi ciekawostek.

Zapowiedzi wydawnicze

Batman: Arkham City Armoured Edition

Firma Cenega zapowiedziała wydanie Batman: Arkham City Armoured Edition, czyli specjalnej wersji zeszłorocznego przeboju przygotowanej specjalnie na nowa konsolę Nintendo Wii U. Premiera zapowiedziana została na 30 listopada. Gra zawierać ma wszystkie wypuszczone do tej pory DLC, dodatkowy tryb walki Battle Armored Tech oraz nowe Opancerzone stroje dla Batmana i Catwoman.

Gry z Gazet

CD-Action 13/2012

Wargame: Zimna wojna - Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (19 - 25 listopada) - wiadomość - 2012-11-25
Wargame: Zimna wojna

W tym tygodniu do kiosków trafił nowy numer CD-Action. Tym razem dołączone do pisma gry są wyjątkowo atrakcyjne. Magazyn kosztuje 15,99 zł i wydając tę sumę otrzymacie pełne wersje:

  1. Painkiller Hell & Damnation
  2. Wargame: Zimna wojna
  3. Jolly Rover

Pluszaki Rozrabiaki 6/2012

W sprzedaży dostępne jest już również nowe wydanie pisma Pluszaki Rozrabiaki. Za 12,99 zł oferuje ono pełną wersję jednej gry:

  1. Pierzasty Przyjaciel

Pozostałe wieści

Jak włączyć wersję kinową Hitman: Rozgrzeszenie

Cenega włożyła sporo wysiłku w opracowanie pełnej polskiej wersji językowej gry Hitman: Absolution. Mimo to sporo graczy preferuje oryginalne głosy. Z myślą o nich przygotowaliśmy krótki poradnik pokazujący jak włączyć wersję anglojęzyczną.

Wybierz płaszcz dla polskich graczy Lineage II

Podsumowanie tygodnia na polskim rynku gier (19 - 25 listopada) - ilustracja #3

Firma Innova powoli zaczyna rozkręcać akcję promocyjną nadchodzącego polskiego wydania Lineage II. Na oficjalnej stronie zorganizowano głosowanie, w ramach którego gracze mogą zdecydować, który z trzech wzorów płaszczy zostanie przeniesiony do świata gry.

Próbki polskiej wersji Ratchet & Clank: Załoga Q

Już od pewnego czasu wiemy, że Ratchet & Clank: Załoga Q doczeka się pełnej polskiej wersji językowej. Co więcej, w jednej z ról wystąpi nasz kolega z redakcji Krzysiek Gonciarz. Dzięki serwisowi dubscore.pl możecie posłuchać pierwszych próbek z lokalizacji.

Ciekawe linki

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry