Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 stycznia 2013, 12:59

autor: Adrian Werner

Fan BioWare pokazuje jak może wyglądać Mass Effect 4

Sporo czasu upłynie nim otrzymamy jakiekolwiek materiały graficzne z Mass Effect 4. Dlatego warto obejrzeć przygotowane przez fana studia BioWare materiały, które pokazują jaki poziom detali może oferować następna odsłona cyklu.

Już od dłuższego czasu wiemy, że finał historii Sheparda w Mass Effect 3 nie będzie końcem całej serii. Studio BioWare już pracuje nad czwartą odsłoną cyklu. Oparta ona będzie na ulepszonej wersji silnika Frostbite 2 i zadebiutuje najwcześniej pod koniec 2014 roku. Oznacza to, że gra najprawdopodobniej powstaje głównie z myślą o następnej generacji konsol, więc możemy spodziewać się sporego skoku graficznego.

Jednym z miłośników marki jest artysta Baolong Zhang. Postanowił on dać odpowiedź na pytanie jaką jakość wizualną może zaoferować Mass Effect 4. Z pomocą opartego na silniku Unreal 3 zestawu UDK przygotował zestaw bardzo szczegółowych modeli, utrzymanych w klimacie znanym z serii BioWare. Oczywiście, jest to jedynie fanowska kreacja, ale i tak daje niezłe pojęcie o tym, jakiego poziomu detali możemy się spodziewać po następnej odsłonie serii.

Niestety, obecnie nasza wiedza na temat nowego Mass Effect jest wyjątkowo skromna. Poza zmianą silnika na Frostbite 2.0 jedyną potwierdzoną informacją jest, że za produkcje gry odpowiada oddział BioWare w Montrealu, czyli zespół, który opracował tryb multiplayer w trzeciej części oraz przeznaczony do niej dodatek DLC Omega.

  1. Co chcielibyśmy zobaczyć w Mass Effect 4?
Fan BioWare pokazuje jak może wyglądać Mass Effect 4  - ilustracja #1
Fan BioWare pokazuje jak może wyglądać Mass Effect 4  - ilustracja #2
Fan BioWare pokazuje jak może wyglądać Mass Effect 4  - ilustracja #3
Fan BioWare pokazuje jak może wyglądać Mass Effect 4  - ilustracja #4
Fan BioWare pokazuje jak może wyglądać Mass Effect 4  - ilustracja #5

Ostatnia aktualizacja: 2013-01-13

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

gry