Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 kwietnia 2024, 14:57

autor: Kamil Kleszyk

Fallout: Miami na nowym zwiastunie. Nadchodzący mod do Fallout 4 zabierze nas na postapokaliptyczną Florydę

Po miesiącach ciszy twórcy modyfikacji Fallout: Miami przypomnieli o sobie, publikując nowy zwiastun fanowskiego projektu.

Źródło fot. Bethesda Softworks
i

Fallout: London to obecnie najgłośniejsza modyfikacja do Fallouta 4, ale nie możemy zapominać, że powstają też inne i niekoniecznie mniej ambitne projekty. Jednym z nich jest Fallout: Miami, o którym pisaliśmy po raz pierwszy w 2018 roku. Od tamtego czasu twórcy nie rozpieszczali nas nowymi informacjami, a jedyne warte uwagi wzmianki pochodzą sprzed ponad trzech lat.

Niemniej twórcy moda, którzy chcąc wykorzystać fakt, iż marka Fallout przeżywa w ostatnich tygodniach renesans popularności, udostępnili w sieci nowy zwiastun Fallout: Miami. Poniżej możecie ocenić, jakie postępy poczyniono w projekcie.

Z opisu przygotowanego przez twórców wynika, że w Fallout: Miami wcielimy się w jednego z ocalałych, który wiedziony wizją dobrze płatnej pracy podróżuje na słoneczną Florydę. Ciąg wydarzeń powoduje jednak, że bohater kończy „uwikłany w konflikt między różnymi grupami, z których niektóre walczą o władzę, a inne o zachowanie ideałów”. Naszym zadaniem będzie odkryć prawdę, kryjącą się za tajemniczymi zniknięciami, i wziąć udział w odwiecznej walce między porządkiem a wolnością.

Twórcy podkreślają, że Fallout: Miami to zupełnie nowy świat z „wciągającą główną fabułą, zadaniami pobocznymi, ekwipunkiem, osadami oraz mnóstwem interesujących postaci i towarzyszy”.

Niestety wśród informacji próżno szukać jakiejkolwiek wskazówki, kiedy modyfikacja może trafić w ręce graczy. Musimy się zatem uzbroić w cierpliwość i oczekiwać konkretnych ogłoszeń.

Kamil Kleszyk

Kamil Kleszyk

Na łamach GRYOnline.pl ima się różnorodnych tematyk. Możecie się zatem spodziewać od niego zarówno newsa o symulatorze rolnictwa, jak i tekstu o wpływie procesu Johnnego Deppa na przyszłość Piratów z Karaibów. Introwertyk z powołania. Od dziecka czuł bliższy związek z humanizmem niż naukami ścisłymi. Gdy po latach nauki przyszedł czas stagnacji, wolał nazywać to „szukaniem życiowego celu”. W końcu postanowił zawalczyć o lepszą przyszłość, co zaprowadziło go do miejsca, w którym jest dzisiaj.

więcej