Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 października 2006, 10:03

autor: Khornel

Fallout 3 na wschodnim wybrzeżu

W ostatnim numerze PC Gamera niejaki Desslock opisał swoje wrażenia z pobytu w siedzibie Bethesdy. Jedną z najciekawszych informacji, jakie można wyczytać z tego artykułu, jest ta wskazująca miejsce akcji gry.

W ostatnim numerze PC Gamera niejaki Desslock opisał swoje wrażenia z pobytu w siedzibie Bethesdy . Jedną z najciekawszych informacji, jakie można wyczytać z tego artykułu, jest ta wskazująca miejsce akcji gry. Mianowicie autor natknął się w pewnym momencie na ścianę, na której znajdowały się grafiki z tworzenia Fallout 3. Można było z nich wywnioskować, że w przeciwieństwie do poprzednich odsłon tego cRPG-a, gra przeniesie nas na zniszczone tereny wschodniego wybrzeża USA, a nie do południowej Kalifornii. Być może takie rozwiązanie ma na celu uniknięcie nieścisłości, które mogłyby się pojawić w Fallout 3 w stosunku do poprzednich części, a zdarzały się w już w Fallout Tactics, a czasem nawet w Fallout 2. Dzięki temu Bethesda będzie mogła spokojnie zająć się tworzeniem gry, a nie spędzać czas na sprawdzaniu, jak to było dokładnie w poprzednich częściach gry i czy czasem nie koliduje z nowymi pomysłami.

Niestety informacje na temat samej gry są wciąż bardzo skąpe. Nawet na stronie producenta ciężko znaleźć cokolwiek na jej temat (najnowszy news dotyczący Fallouta 3 pochodzi z lipca 2004 roku). Pozostaje jedynie mieć nadzieję, że prace nad projektem są coraz bardziej zaawansowane i że warto na niego czekać.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.