Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 czerwca 2014, 19:47

autor: Kamil Zwijacz

Fable Legends - nowy gameplay; beta rozpocznie się jesienią

Studio LionHead zaprezentowało rozgrywkę w grze Fable Legends. Jednocześnie zapowiedziano, że multiplayerowa beta rozpocznie się jesienią bieżącego roku. Do testów można zapisywać się na oficjalnej stronie produkcji.

Na konferencji zorganizowanej przez koncern Microsoft nie mogło zabraknąć gry Fable Legends od studia LionHead. Twórcy wyjaśnili kilka rzeczy oraz zaprezentowali fragment rozgrywki, który obejrzycie powyżej. Jednocześnie poinformowano, że multiplayerowe beta testy rozpoczną się jesienią bieżącego roku, przy czym nie określono dokładnego terminu, ale można się do nich zapisywać na oficjalnej stronie gry. W ramach przypomnienia, Fable Legends skupi się na zabawie czteroosobowej grupy graczy, którzy przejmą kontrolę nad odmiennymi postaciami, posiadającymi różne moce, wykorzystywane w czasie walki. W rozgrywce uczestniczyć będzie też piąta osoba, wcielająca się w czarny charakter. W tym przypadku rozgrywka przypominać będzie gatunek tower defense – koniecznym ma być wyznaczanie miejsc pojawiania się potworów, manipulowanie środowiskiem, itd.

Zgodnie z wcześniejszymi zapewnieniami, Fable Legends ma być dopiero początkiem przygody. Twórcy już jakiś czas temu zapowiedzieli, że będzie to swego rodzaju „pierwszy sezon”, do którego kolejne odcinki mają być dodawane w formie dodatków DLC. Produkcja wspierana ma być nawet i przez 10 lat. Projekt ukaże się wyłącznie na konsoli Xbox One.

Fable Legends - opublikowano nowy gameplay. Beta rozpocznie się jesienią - ilustracja #1