Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 31 sierpnia 2014, 14:19

Evolve - wkrótce ruszy druga edycja zamkniętych testów alfa

Podczas trwającego w Seattle festiwalu PAX Prime studio Turtle Rock ujawniło, że ich nadchodzący sieciowy FPS Evolve już wkrótce doczeka się drugiej edycji zamkniętych testów wersji alfa. Tym razem szansę na przedpremierową zabawę otrzymają także posiadacze PlayStation 4 i Xboksa One.

Evolve – przedpremierowo obsypany nagrodami sieciowy FPS autorstwa Turtle Rock – doczeka się kolejnych zamkniętych testów wersji alfa. Informację przekazali przedstawiciele studia podczas trwającego PAX Prime w Seattle. Nie znamy co prawda dokładnej daty ich rozpoczęcia, jednak fakt, że podczas festiwalu rozdawano karty z zaproszeniami i kodami dostępu sugeruje, że wybrana grupa graczy będzie mogła zobaczyć Evolve w akcji już w najbliższych tygodniach.

Poprzednie testy Evolve ograniczyły się do posiadaczy PC z Ameryki Północnej. - Evolve - już wkrótce ruszy druga edycja zamkniętych testów wersji alfa - wiadomość - 2014-08-31
Poprzednie testy Evolve ograniczyły się do posiadaczy PC z Ameryki Północnej.

Poprzednie, trwające w lipcu oraz sierpniu tego roku testy wersji alfa wzbudziły całkowicie zrozumiałe zainteresowanie – okazja na przedpremierową zabawę w grze obwołanej rewelacją E3 nie zdarza się zbyt często – i nic dziwnego, że Turtle Rock podjęło decyzję o wznowieniu ich w najbliższej przyszłości. Tym razem jednak będą one udostępnione dla większej ilości zainteresowanych, w tym dla tych spoza Ameryki Północnej, i nie ograniczą się wyłącznie do posiadaczy PC, a trafią na wszystkie docelowe platformy – taki przynajmniej wniosek można wysnuć z opcji wyboru PlayStation 4 lub Xboksa One przy zapisach do testów. Niestety, na razie próbować szczęścia mogą wyłącznie posiadacze zaproszeń z PAX Prime.

Na więcej szczegółów od Turtle Rock oraz wydawcy, 2K Games, możemy liczyć już wkrótce. Kolejna edycja zamkniętych testów wersji alfa, tak samo jak przesunięcie premiery na początek przyszłego roku stwarza wrażenie, że sukces gry nieco zaskoczył samych twórców i zmusił ich do rozbudowania swojego projektu. Jeśli samej produkcji wyjdzie to na dobre, a studio osiągnie sukces przynajmniej tej samej skali, co w przypadku Left 4 Dead, nikt nie powinien mieć powodów do narzekań. Jak wzmożone prace nad Evolve wpłyną na końcową jakość tytułu – o tym 10 lutego 2015 roku przekonają się posiadacze PC, Xboksa One i PlayStation 4.