Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 1 października 2009, 11:35

autor: Jiker

Ekskluzywne misje w Operation Flashpoint: Dragon Rising i konkurs dla Czytelników gry-online.pl

Operation Flashpoint: Dragon Rising zadebiutuje na naszym rynku już za tydzień, czyli 8 października. W dniu premiery wszyscy nabywcy produkcji otrzymają możliwość uzyskania dostępu do dwóch dodatkowych misji. Próbę zdobycia kodów służących do ich odkrycia mogą jednak rozpocząć jeszcze dziś. Wszystko dzięki specjalnej stronie internetowej uruchomionej przez firmę Codemasters.

Mamy nie lada gratkę dla wszystkich Czytelników gry-online.pl oczekujących niecierpliwie na premierę gry Operation Flashpoint: Dragon Rising (PC, X360, PS3), która będzie miałą miejsce już za tydzień, 8 października. Mianowicie, chcielibyśmy zachęcić Was do udziału w specjalnym konkursie, umożliwiającym zdobycie kodu uprawniającego do odblokowania ekskluzywnej misji. Szczegóły na jego temat znajdziecie w ostatnim akapicie niniejszej wiadomości.

Nie są to jednak wszystkie dobre informacje związane z dziełem firmy Codemasters.W dniu premiery wszyscy nabywcy produkcji otrzymają bowiem możliwość uzyskania dostępu do jeszcze dwóch dodatkowych misji. Próbę zdobycia kodów służących do ich odkrycia mogą jednak rozpocząć jeszcze dziś. Wszystko dzięki stronie internetowej uruchomionej przez producentów Operation Flashpoint: Dragon Rising.

Ekskluzywne misje w Operation Flashpoint: Dragon Rising i konkurs dla Czytelników gry-online.pl - ilustracja #1

Jedną z map już odblokowaliśmy (kod został oczywiście zamazany).

Interesująca inicjatywa Brytyjczyków przybrała formę prostej gry logicznej, złożonej z trzech odmiennych wyzwań. Ukończenie każdego z nich oraz otrzymanie rezultatu wyrażonego w procentach prowadzi do wyliczenia średniej oceny:

  • 0-70% – uzyskanie dostępu do mapy wyspy Skira;
  • 70-85% – odblokowanie misji Encampment: kontrolując w niej zespół komandosów podejmujesz próbę podbicia obozowiska żołnierzy Liberation Army. Zadanie rozgrywa się w bardzo gęstym lesie i pod osłoną nocy. Otwiera to wielkie pole do popisu dla wszystkich graczy gustujących w cichym załatwianiu spraw;
  • 85% i więcej – odblokowanie misji Debris Field: walka na otwartym polu z przeważającymi siłami przeciwnika. Kluczem do sukcesu jest krycie się za wrakami czołgów i pojazdów, którym nie udało się wcześniej przedrzeć przez ten silnie broniony teren, oraz korzystanie z broni automatycznej i granatów.

Istotne jest to, że z kodów mogą skorzystać zarówno te osoby, które preferują rozgrywkę na pececie, jak i posiadacze konsol Xbox 360 i PlayStation 3. Wystarczy, że wpiszą uzyskane ciągi znaków w odpowiedniej zakładce znajdującej się w opcjach gry (nosi ona nazwę „Bonus Codes”).

Ekskluzywne misje w Operation Flashpoint: Dragon Rising i konkurs dla Czytelników gry-online.pl - ilustracja #2

Misja Night Raid – tylko dla Czytelników gry-online.pl

Przejdźmy zatem do szczegółów konkursu, zorganizowanego ekskluzywnie z myślą o wszystkich Czytelnikach gry-online.pl. Zasady są proste: w komentarzach do tej wiadomości zamieszczajcie najciekawsze według Was zdjęcia najnowszego sprzętu wojskowego. Szczególnie mile widziane będą zdjęcia mające związek z Dalekim Wschodem (m.in. Chinami lub Koreą Północną i Południową). 6 października, a więc w najbliższy wtorek wyłonimy dwudziestu czytelników, ktorzy zamieścili najciekawsze naszym zdaniem fotki i skontaktujemy się z nimi w celu przekazania kodu.

Pamiętajcie, że na wygraną mogą liczyć tylko i wyłącznie osoby, które: posiadają uzupełnione dane kontaktowe w systemie gry-online.pl oraz nie mają ujemnego rankingu na forum. Pragniemy dodatkowo zauważyć, że zdobycie i aktywowanie kodu w ramach Operation Flashpoint: Dragon Rising będzie równoznaczne z odblokowaniem tylko dla Czytelników gry-online.pl misji Night Raid (wymagającego, nocnego starcia, które można zaliczyć po cichu, jak i poprzez otwartą walkę). Życzymy miłej zabawy!