Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2011, 11:00

Ekipa GRY-OnLine rozpoczyna walkę na gamescom 2011

Rozpoczęliśmy właśnie relację z gamescom 2011, największych europejskich targów gier wideo. Przed nami masa spotkań i pokazów najbardziej oczekiwanych gier tego i przyszłego roku. Spodziewajcie się tekstów z pokazów takich tytułów jak: Mass Effect 3, PES 2012, Prey 2, Dishonored czy Call of Duty: Modern Warfare 3.

Rozpoczęły się najważniejsze europejskie targi gier wideo i rzecz jasna, nie mogło na nich zabraknąć ekip gry-online.pl i tvgry.pl. Od świtu dzielnie walczymy, a w chwili, w której piszę te słowa poszczególne osoby z naszego zespołu znajdują się na pokazach prasowych nowych Tribesów, PES-a 2012 i Dark Souls, a to dopiero początek. Dzisiaj będziemy oglądać jeszcze między innymi Batman: Arkham City, Borderlands 2 i Assassin's Creed: Revelations.

Właściwa wystawa dla wszystkich chętnych zaczyna się jutro, ale hale wystawowe są już przygotowane na lawinę fanów. Gdzieniegdzie widać jeszcze ostatnie prace wykończeniowe na stoiskach. Tym niemniej, krótki spacer ukazuje prawdziwe gwiazdy gamescom 2011. Stoiska Diablo III, StarCrafta 2 oraz Call of Duty: Modern Warfare 3 – kolejki na wejście mają już po dobrych 50-70 osób. Poniżej kilka fotek na gorąco, tymczasem lecimy na kolejne spotkania.

Przypominamy, że wszystkie materiały (nasze zapowiedzi, filmy od tvgry.pl, zwiastuny gier, screeny) znajdziecie w naszym specjalnym serwisie targowym.

Ekipa GRY-OnLine rozpoczyna walkę na gamescom 2011 - ilustracja #1
Ekipa GRY-OnLine rozpoczyna walkę na gamescom 2011 - ilustracja #2
Ekipa GRY-OnLine rozpoczyna walkę na gamescom 2011 - ilustracja #3
Ekipa GRY-OnLine rozpoczyna walkę na gamescom 2011 - ilustracja #4
Ekipa GRY-OnLine rozpoczyna walkę na gamescom 2011 - ilustracja #5

Przemysław Bartula

Przemysław Bartula

Posiada dyplom technika elektrotechnika i inżyniera budownictwa wodnego, ale zdobyta w szkołach i na studiach wiedza nie przydała się w karierze zawodowej. Na tę najbardziej wypłynęła fascynacja grami komputerowymi i związane z nią częste wizyty na krakowskich giełdach z elektroniką i grami. To dzięki nim w 2000 roku dołączył do ekipy tworzącej nieznany wówczas serwis www.gry-online.pl i realizuje się w nim po dziś dzień. Zaczął od napisania kilku recenzji, a potem płynnie poszły newsy, wpisy encyklopedyczne i cała masa innych aktywności. Na przestrzeni 20 lat uczestniczył w tworzeniu niemal wszystkich działów i projektów firmy; przez lata piastował stanowisko szefa encyklopedii gier i szefa newsroomu, a ostatecznie wylądował w zarządzie firmy GRY-OnLine S.A. Obecnie jest dużo bardziej zaangażowany w aktywności zarządcze aniżeli redaktorskie i przeglądając kolejnego excela z łezką w oku wspomina czasy, kiedy zaczynał dzień od napisania kilku wiadomości.

więcej

gry