Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 17 sierpnia 2011, 11:00

autor: Łosiu

Ekipa GRY-OnLine rozpoczyna walkę na gamescom 2011

Rozpoczęliśmy właśnie relację z gamescom 2011, największych europejskich targów gier wideo. Przed nami masa spotkań i pokazów najbardziej oczekiwanych gier tego i przyszłego roku. Spodziewajcie się tekstów z pokazów takich tytułów jak: Mass Effect 3, PES 2012, Prey 2, Dishonored czy Call of Duty: Modern Warfare 3.

Rozpoczęły się najważniejsze europejskie targi gier wideo i rzecz jasna, nie mogło na nich zabraknąć ekip gry-online.pl i tvgry.pl. Od świtu dzielnie walczymy, a w chwili, w której piszę te słowa poszczególne osoby z naszego zespołu znajdują się na pokazach prasowych nowych Tribesów, PES-a 2012 i Dark Souls, a to dopiero początek. Dzisiaj będziemy oglądać jeszcze między innymi Batman: Arkham City, Borderlands 2 i Assassin's Creed: Revelations.

Właściwa wystawa dla wszystkich chętnych zaczyna się jutro, ale hale wystawowe są już przygotowane na lawinę fanów. Gdzieniegdzie widać jeszcze ostatnie prace wykończeniowe na stoiskach. Tym niemniej, krótki spacer ukazuje prawdziwe gwiazdy gamescom 2011. Stoiska Diablo III, StarCrafta 2 oraz Call of Duty: Modern Warfare 3 – kolejki na wejście mają już po dobrych 50-70 osób. Poniżej kilka fotek na gorąco, tymczasem lecimy na kolejne spotkania.

Przypominamy, że wszystkie materiały (nasze zapowiedzi, filmy od tvgry.pl, zwiastuny gier, screeny) znajdziecie w naszym specjalnym serwisie targowym.

Ekipa GRY-OnLine rozpoczyna walkę na gamescom 2011 - ilustracja #1
Ekipa GRY-OnLine rozpoczyna walkę na gamescom 2011 - ilustracja #2
Ekipa GRY-OnLine rozpoczyna walkę na gamescom 2011 - ilustracja #3
Ekipa GRY-OnLine rozpoczyna walkę na gamescom 2011 - ilustracja #4
Ekipa GRY-OnLine rozpoczyna walkę na gamescom 2011 - ilustracja #5
gry