Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 29 września 2011, 18:05

autor: Kono

Dziś premiera Wiedźmina 2 w wersji 2.0 (news uaktualniony)

Firma CD Projekt RED udostępni dzisiaj aktualizację do gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, znaną pod nazwą "wersja 2.0". Dzięki niej gracze otrzymają tryb areny, samouczek, nowy poziom trudności, usprawnienia systemu walki oraz liczne poprawki.

Długo oczekiwana aktualizacja do pecetowej wersji gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów, znana jako „wersja 2.0”, będzie dziś dostępna (prawdopodobnie w godzinach popołudniowych). Przyniesie ze sobą zarówno wyzwania dla weteranów drugiej części przygód Geralta, jak i udogodnienia dla nowicjuszy. Trzy największe nowinki wprowadzone w wersji 2.0 to arena, samouczek oraz mroczny poziom trudności.

Arena to tryb rozgrywki niezależny od fabuły, w którym zmierzymy się z różnorodnymi przeciwnikami. Za wygrane otrzymamy złoto, cenne przedmioty oraz punkty, dzięki którym porównamy swoje osiągnięcia z innymi graczami. Na arenie zwerbujemy też postacie niezależne, które będą służyć pomocą w najtrudniejszych walkach.

Samouczek będzie krótką przygodą, w czasie której gracz otrzyma możliwość zapoznania się z podstawowymi mechanizmami. Pozwoli on nowicjuszom bezboleśnie zgłębić tajniki gry, a następnie zasugeruje poziom trudności adekwatny do ich umiejętności.

Mroczny poziom trudności przygotowany został specjalnie z myślą o osobach, które ukończyły Wiedźmina 2 bez większych problemów. Zaoferuje on zarówno wielkie wyzwanie, jak i ciekawe nagrody w postaci zestawów przedmiotów, które po skompletowaniu umożliwią Geraltowi wysysanie żywotności z przeciwników.

Oprócz trzech głównych dodatków, Wiedźmin w wersji 2.0 zaoferuje liczne ulepszenia i poprawki w systemie walki, o których informowaliśmy przedwczoraj. Aktualizacja naprawi też kilka pomniejszych błędów. Pełną listę poprawek możecie znaleźć w oficjalnym dokumencie.

Uaktualnienie: Patch v.2.0 jest już dostępny do pobrania z oficjalnej strony gry.