Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 16 września 2021, 09:27

autor: Entelarmer

Dziś premiera Gamedec - RPG od polskiego Anshar Studios

Polski Gamedec ukaże się dziś na PC. Z tej okazji katowicki zespół Anshar Studios udostępnił nowy zwiastun i szykuje specjalną transmisję na Twitchu.

Polski Gamedec zadebiutuje na komputerach osobistych za mniej niż 9 godzin. Dzieło katowickiego zespołu Anshar Studios zapowiedziano ponad 2 lata temu i – tak jak obiecano – zostanie ono udostępnione już dziś o godzinie 18:00 na Steamie, GOG.com i w Epic Games Store. Wtedy też rozpocznie się premierowa transmisja na kanale Twitch twórców, w trakcie której deweloperzy rozdadzą gadżety od partnerów (m.in. firmy Corsair).

Niestety na razie w sieci nie znajdziemy ani recenzji, ani rzecz jasna opinii nabywców Gamedeca. Nie sposób więc powiedzieć, jak tym razem spisali się twórcy Detached. Wypada też dodać, że studio Anshar potwierdziło wsparcie Fidelity FX Super Resolution, czyli technologii AMD będącej odpowiednikiem DLSS Nvidii. Co poza tym zaoferuje egranizacja twórczości Marcina Przybyłka? Dowiemy się tego dopiero po 18:00. Przypomnijmy, że Gamedec zmierza także na konsolę Nintendo Switch, aczkolwiek nie podano jeszcze daty premiery na tej platformie.

  1. Oficjalna strona gry Gamedec
  2. Premiery gier – we wrześniu 2021 każdy znajdzie coś dla siebie