Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2021, 12:25

autor: AlexB

Polski Gamedec na przeszło półtoragodzinnym gameplayu

Wczoraj przy okazji konferencji Future Game Show odbył się przeszło półtoragodzinny stream, na którym jeden z pracowników studia Anshar przechodził rozszerzoną wersję dema cyberpunkowego RPG-a Gamedec. Produkcja ma zadebiutować na PC we wrześniu tego roku.

Gamedec od polskiego Anshar Studios zapowiada się na całkiem interesujące RPG w cyberpunkowym świecie. Jeśli zainteresował Was ten tytuł, to film, który możecie zobaczyć poniżej, jest pozycją obowiązkową. To przeszło półtoragodzinny zapis ze streama, na którym jeden z twórców ukazuje nadchodzącą produkcję w akcji. Fragment, który ogrywa, stanowi rozszerzoną wersję dema tytułu, które jest dostępne już od dłuższego czasu.

Co istotne, owo rozszerzone demo możecie sprawdzić osobiście. Jest ono dostępne na Steamie, lecz tylko przez ograniczony czas, zatem musicie się śpieszyć.

Gamedec zadebiutuje na PC 16 września bieżącego roku. Tytuł będzie posiadał polską wersję językową (obejmującą wyłącznie napisy). W planach jest także wersja na Nintendo Switch. Niestety, data jej premiery nie jest jak na razie znana.

  1. Oficjalna strona gry Gamedec
  2. Grałem w Gamedec - nowe polskie RPG, które może namieszać
E3 2021