Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2023, 17:00

Niespodzianka, nie dwie, a trzy gry za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Od dziś od godziny 17:00 w Epic Games Store można zdobyć za darmo aż trzy gry. Poznaliśmy również tytuł, który zostanie udostępniony w przyszłym tygodniu.

Źródło fot. Versus Evil.
i

Aktualizacja

W Epic Games Store można już odebrać First Class Trouble i Gamedeca, a także – dość niespodziewanie – trzecią produkcję, mianowicie Divine Knockout. Zrobicie to, klikając w poniższe przyciski. Z oferty można skorzystać do 19 stycznia do godziny 17:00. Natomiast w przyszłym tygodniu udostępniona za darmo zostanie przygodowa gra akcji Epistory: Typing Chronicles.

First Class Trouble w Epic Games Store

Gamedec: Definitive Edition w Epic Games Store

Divine Knockout w Epic Games Store

Oryginalna wiadomość

Przypominam, że jeszcze przez około 2,5 godziny w Epic Games Store możecie odebrać dwie gry, mianowicie Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko's Choice oraz Kerbal Space Program (tutaj opisaliśmy, skąd pobrać i jak zainstalować spolszczenie do tej drugiej produkcji).

Kerbal Space Program w Epic Games Store

Shadow Tactics: Blades of the Shogun – Aiko's Choice w Epic Games Store

O godzinie 17:00 czasu polskiego zostaną udostępnione za darmo kolejne dwa tytuły. Tym razem będą to:

  • First Class Trouble – asymetryczna gra sieciowa duńskiego studia Invisible Walls, której akcja została osadzona na luksusowym statku kosmicznym ISS Alithea opanowanym przez morderczą AI o nazwie CAIN. Jedyną szansą graczy na przetrwanie jest zresetowanie systemu, w czym będą im przeszkadzać złowrogie androidy;
  • Gamedec – stworzone przez polskie Anshar Studios cyberpunkowe RPG (tak, tak, nawet autorzy określają grę tym mianem), bazujące na prozie Marcina Przybyłka. Gracz wciela się w tytułowego detektywa, który bada zbrodnie popełnianie w wirtualnych światach. Jego decyzje wpłyną na przebieg historii, losy wielu postaci, a także charakter protagonisty.

Wraz z udostępnieniem First Class Trouble i Gamedeca poznamy ofertę przygotowaną przez Epic Games Store na przyszły tydzień (chyba że znów będzie to jedynie jej część, a o reszcie dowiemy się kilka dni później, jak było to ostatnio w przypadku Gamedeca).

Hubert Śledziewski

Hubert Śledziewski

Z wykształcenia socjolog, z pasji gracz. Przygodę z gamingiem rozpoczął w wieku czterech lat – od Pegasusa. Obecnie preferuje PC i wymagające RPG-i, lecz nie stroni ani od konsol, ani od innych gatunków. Zawodowo pisze od 2016 roku. Z GRYOnline.pl związał się pięć lat później – choć zna serwis, odkąd ma dostęp do Internetu – by połączyć zamiłowanie do słowa i gier. Zajmuje się głównie newsami i publicystyką. Kiedy nie gra i nie pisze, najchętniej czyta, ogląda seriale (rzadziej filmy) i mecze Premier League, słucha ciężkiej muzyki, a także spaceruje z psem. Niemal bezkrytycznie kocha twórczość Stephena Kinga. Nie porzuca planów pójścia w jego ślady. Pierwsze „dokonania literackie” trzyma jednak zamknięte głęboko w szufladzie.

więcej