Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 22 kwietnia 2016, 12:28

autor: Góral

Dziewiąty dzień Wiosnobrania (m.in. Sleeping Dogs: Definitive Edition, Dead Rising 3, DMC: Devil May Cry)

W sklepie Muve Digital trwa Wiosnobranie. W dziewiątym dniu rzeczonej wyprzedaży można nabyć takie gry jak Dead Rising 3: Apocalypse Edition, DMC: Devil May Cry czy też Sleeping Dogs: Definitive Edition.

Dziewiąty dzień Wiosnobrania (m.in. Sleeping Dogs: Definitive Edition, Dead Rising 3, DMC: Devil May Cry) - ilustracja #1

Powoli zbliżamy się do końca tegorocznego Wiosnobrania w sklepie Muve Digital. Wyprzedaż zakończy się bowiem w niedzielę. Dziś mamy więc dziewiąty dzień promocji, w którym przeceniono szereg produkcji, w tym przygodową grę akcji Sleeping Dogs: Definitive Edition, Dead Rising 3 Apocalypse Edition, pozwalające zmierzyć się z tysiącami zombie czy też slasher DMC: Devil May Cry. Kilka dodatkowych ofert wymieniamy poniżej i pamiętajcie, że do tego wszystkiego dochodzą jeszcze promocje z wczorajszego dnia, w którym obniżono ceny m.in. bijatyki Mortal Kombat Komplete Edition i strategii Cities: Skylines.

Wiosnobranie 2016, dzień 9 – wybrane oferty:

Ostatnia aktualizacja: 2016-04-22

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.