Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 28 grudnia 2013, 19:22

autor: qjin

Dziesiąty dzień świątecznej wyprzedaży Steam – m.in. Brothers: A Tale of Two Sons, Deadpool, Saints Row IV

Rozpoczął się już dziesiąty dzień świątecznej wyprzedaży w sklepie cyfrowej dystrybucji Steam. W najnowszym rzucie obniżono ceny takich gier, jak Deadpool: The Video Game, Saints Row IV, Dust: An Elysian Tail czy Sins of a Solar Empire: Rebellion.

Równo o godzinie 19:00 rozpoczął się dziesiąty dzień świątecznej wyprzedaży Steam - Dziesiąty dzień świątecznej wyprzedaży Steam – m.in. Brothers: A Tale of Two Sons, Deadpool, Saints Row IV - wiadomość - 2013-12-28
Równo o godzinie 19:00 rozpoczął się dziesiąty dzień świątecznej wyprzedaży Steam

Zimowa wyprzedaż na platformie firmy Valve nie zwalnia tempa. Pozostał już tylko niespełna tydzień do końca akcji w sklepie Steam. Dzisiaj – w ramach dziesiątej oferty dnia – zaproponowano w niższej cenie takie tytuły, jak Deadpool, Saints Row IV, Torchlight II, Godus czy Brothers: A Tale of Two Sons.

Oferty dnia (ważne do poniedziałku do godz. 19:00)

Promocja na gry z poniższego zestawienia trwa standardowo 48 godzin:

Błyskawiczne oferty (ważne do jutra do godz. 3:00)

Przez najbliższe osiem godzin będą obowiązywać obniżki na następujące gry:

  • Shelter – 2,24 euro (ok. 9,5 zł)
  • Gunpoint – 3,39 euro (ok. 14 zł)
  • Rage – 4,99 euro (ok. 21 zł)
  • Evoland – 2,49 euro (ok. 10,5 zł)

Wybór społeczności (wybierz następną przecenę)

World of Goo zostało zastąpione przez produkcję SNOW (dostęp do wczesnej wersji gry). Co będzie kolejne? Głosować można na bijatyki, z których jedna trafi do następnej przeceny w ramach wyboru społeczności.

Aktualny wybór społeczności (oferta ważna do jutra do godz. 3:00):

  • SNOW – 7 euro (ok. 29 zł)

Dla przypomnienia: wczorajsza oferta dnia jest ciągle aktualna, a co za tym idzie – w niższych cenach można zakupić chociażby Portal 2, Hitman: Rozgrzeszenie czy Assassin’s Creed IV: Black Flag. Pełną listę oraz informacje o obniżkach z dziewiątego dnia świątecznej wyprzedaży Steam znajdziecie w tym miejscu.

Niemniej jednak do sklepu elektronicznej dystrybucji firmy Valve warto zaglądać na bieżąco, gdyż błyskawiczne oferty oraz wybór społeczności zmieniają się częściej niż raz dziennie. Poza tym strona główna to nie wszystkie tytuły, jakie objęto zniżkami.